in ,

Erikino priznanie: “Priateľ po mne v posteli chcel niečo, čo som si myslela že sa páči len homosexuálom. Musela som ukončiť vzťah.”

pnPriznania tínedžerov oslavujú 10 rokov. Za tú dobu zverejnili admini desaťtisíce priznaní, ktoré napísali mladí Slováci a Slovenky. Niektoré boli vtipné, niektoré trápne a iné poučné. V spolupráci s Priznaniami tínedžerov vám prinášame sériu dlhších priznaní či príbehov, ktoré počas histórie stránky zaujali čítateľov facebookovej stránky, ktorá ovplyvnila tisíce mladých ľudí.Niektoré príbehy prešli gramatickou korekciou.

 

Toto priznanie nám pred troma rokmi napísala Erika

Bola som zamilovaná do Mira už od chvíle, keď sme sa stretli. Spoznali sme sa na univerzite a hneď sme si padli do oka. Naše prvé rande bolo romantické a spontánne, skončilo sa tým, že sme zostali hore celú noc, rozprávali sme sa a snívali o budúcnosti.

Náš vzťah bol nádherný, vždy sme sa navzájom podporovali a mali sme sa radi. Miro bol pre mňa spoľahlivý partner, ktorý ma vždy počúval a pomáhal mi v ťažkých chvíľach. Boli sme si veľmi blízki a všetko sme si mohli povedať.

No po roku nášho vzťahu sa Miro začal zaujímať o nové zážitky v posteli až som sa zľakla, že mu nestačím. Čítal o masáži prostaty, ktorá mu mohla priniesť nové uspokojenie. Chcel ju teda vyskúšať a aj keď sa mi to hnusilo, chcela som mu splniť všetko, tak som mu to urobila. Keď som začala, zistila som, že sa mi to hnusí. Bola to pre mňa veľká zmena, a aj keď som bola ochotná skúsiť nové veci, tento typ aktivity som neprijala pozitívne.

Prišlo mi to teplé a čoraz viac som začala uvažovať o partnerovej orientácii. Aj keď sa Miro snažil byť citlivý, ja som sa pri tom necítila pohodlne. Pre mňa to bolo príliš intímne a neznesiteľne osobné.

 

Čo sa dialo ďalej sa dozvieš na ďalšej strane

Smer-SD schválil ďalšiu časť volebného programu, boj proti zdražovaniu či národný program pôrodnosti

Marika Gombitová sa pripravuje na špeciálny koncertný projekt v pražskej O2 Aréne