VIDEO: Prepadla sa od hanby? Azru prišiel na Farmu pozrieť jej frajer, ktorého na Farme podviedla s Denisom. Spoluhráčky na nej nenechali nitku suchú, dokonca padali aj slzy

Len 19-ročná Azra Sokira sa v reality show Farma zblížila až s o 10 rokov starším Denisom Čatlóšom. Ich zblíženie sa nerodilo ľahko. Zo začiatku mala Azra s Denisom viacero konfliktov a ten ju aj neraz kritizoval. No láska zjavne nepozná žiadne hranice a v poslednom období to medzi oboma súťažiacimi iskrí.

Azra a Denis skončili spolu v posteli, kde došlo na bozkávanie aj nemravné dotyky.

Sú to mladí ľudia a tak by na tom nebolo nič divné. No Azru totiž doma čakal frajer. Tá svoj čin pred kamerami začala zľahčovať. Dokopy sa s frajerom dala len tri týždne pred začiatkom Farmy.

“To nie je nejaký taký vážny vzťah si myslím,“ obhajovala Azra svoju neveru s tým, že Denis o tom, že je zadaná, vedel.

Emil, ktorý s Azrou tvorí pár, dal najavo, čo si o neverenej frajerke myslí. A vyzerá to tak, že ich vzťah ukončil, keď ju nazval bývalou! “Keď vidím svoju UŽ EX na Farme s jej novým úlovkom,“ napísal a pridal ponižujúce fotky.

Priateľ Azry asi ešte v čase písania listu nevedel, čo je Azra za kvietok a napísal jej romantický list.

“Čakám ťa tu. Strašne, strašne mi chýbaš!”

Na Farme je už zvykom, že jej obyvateľom píšu známi a rodina poštu. To nechýba ani v tejto sérii.

A jeden z listov prišiel aj mladej Azre, ktorú vonku čakal frajer. List prišiel práve od Emila.

Azre drží jej, dnes už asi expriateľ, palce a želá si, aby farmu vyhrala. Emil nezabúda zdôrazňovať, ako veľmi ju ľúbi. Azre sa pri čítaní listu spustili slzy. Zjavne si uvedomila, že nedodržala sľub, ktorý svojmu priateľovi dala.  Farmárom stihla Ezra zreferovať, že sa cíti, ako kus h***a.

Článok pokračuje na druhej strane