Muži milujú jej celuditídu. Platia jej za fotografie a videá. To, akým nechutným spôsobom zarába táto žena, ťa dostane!

Príbeh Caitlin Finley je jedinečným príkladom toho, ako každý z nás má svoju vlastnú cestu k šťastiu a sebaprijatiu. A najmä k zárobku.

Pre Caitlin je to cesta, ktorá nie je tradičná ani bežná, ale z jej pohľadu je to cesta, ktorá ju robí šťastnou a spokojnou so sebou samou.

Caitlin bola od mala vystavovaná pohŕdaniu a urážkam kvôli svojej váhe. Už ako 7-ročná vážila 55 kilogramov, čo jej rovesníkov povzbudilo k posmeškom a urážkam. Jej života sa mal zmeniť, keď sa rozhodla že skúsi zmeniť svoj vzhľad a stane sa štíhlejšou, aby zapadla do spoločenských noriem.V puberte začala poctivo cvičiť a zdravo sa stravovať.  Avšak paradoxne, čím viac schudla, tým viac stratila svoju sebaistotu a cítila sa, akoby zradila samú seba.

” Schudla som z 90 kilogramov na 70, ale bolo mi z toho strašne. Cítila som, že mám byť veľká a prišlo mi to, ako keby som zrádzala samú seba,” povedala Caitlin.

Zaujímavosťou je, že pre Caitlin sa jej cesta k chudnutiu a štíhlejšej postave odvrátila vtedy, keď narazila na internetovú stránku obéznych modeliek. Tam našla inšpiráciu a začala vidieť krásu v iných telách, ktoré sa odlišovali od tradičných modelov. Jedna zo žien, ktorá vážila 270 kilogramov, jej v tom momente pripadala ako bohyňa. A tu jej život ukázal inú cestu.

STALA SA SUPERSIZE MODELKOU

Čo na nej najviac priťahovalo mužov sa dozvieš na ďalšej strane článku