Ľudia sa podelili o najhrôzostrašnejšie zážitky, ktorým osobne čelili. Bezdomovec v podkroví, nacisti v dedine či tajomstvo na dne jazera

Na známej platforme Reddit sa ľudia podelili o desivé zážitky, ktorým buď osobne čelili alebo ich počuli, od známych či rodiny. A niektoré príbehy naozaj prinášajú hrôzu. Prečítajte si pár z nich, ktoré nájdete na platforme doposiaľ zaradené medzi najpopulárnejšími. 

Tajomný muž napadol susedku a odvtedy ho nik nevidel

Moja kamarátka zo strednej školy mi zavolala v noci, keď som bol už doma v posteli. Povedala, že sa niečo stalo a požiadala ma, aby som prišiel. Bola dosť vystrašené a nedokázala mi opísať veľa podrobnosti. Povedal som to svojim rodičom a išiel som k nej domov. Na sídlisku ma zastavili policajti s rozsvietenými svetlami. Opýtali sa ma, kam idem. Ja som im povedal o telefonáte, ktorý som s kamarátkou mal. Pustili ma a prešiel som k ich domu. Okolo bolo viacero policajných áut. Všetci ma sledovali ako prichádzam k domu, kde sa zjavne niečo stalo. Kamarátka vybehla z domu a pribehla ku mne. Vysvetlila mi, že sa niekto vlámal do domu jej susedky a začal ju biť ťažkým predmetom. Susedke sa podarilo z domu dostať a išla k domu mojej kamarátky, kde začala silno búchať na dvere. Otec kamarátky nebol doma, takže dvere otvorila jej mama a susedka sa len zrútila do predsiene so silným krvácaním z hlavy. Jej mama si všimla, ako útočník kráča chodníkom smerom k ich dverám. Potiahla susedku do domu a zatvorila dvere. Útočník zobral ťažký nástroj a búchal do dverí a rozbil malé okno na dverách. Jej mama začala kričať a útočník sa rýchlo otočil a odišiel tmavou ulicou. Radšej som strávil noc u kamarátky aj spolu s asi troma policajtami, ktorí hliadkovali okolo domu. Ráno sme stále videli krv, stekajúcu po podlahe. Doteraz nikto nebol identifikovaný ani chytený.

Bezdomovec v podkroví

Nazval by som to skôr nepríjemným než strašidelným príbehom. Mama priateľky mojej mamy mala malý dom a žila sama. Všimla si zvláštne veci: hrnček polievky sa vyprádzňoval rýchlejšie ako obvykle, zmiznuté vajcia, vlhké utierky v koši na bielizeň a to napriek tomu, že žiadne nepoužívala, ďalšie riady v umývačke riadu a podobne. Pokračovalo to celé mesiace a myslela si, že je len prepracovaná. Jedného dňa počula niečo dunieť v podkrovía t ak sa tam išla pozrieť. Našla tam improvizované bývanie: malé rádio, varič, spacák, vankúš, obaly od jedla a podobne. Zavolala políciu, ktorá prišla na miesto. Nakoniec chytili bezdomovca, ako sa šplhá na strom, snažiac sa preplaziť do jej okna na podkroví. Robil to takmer denne. Čakal, kým pôjde žena do práce a potom schádzal schodami a obsluhoval sa jedlom a vybavením. Zábavné je, že sa neskôr žena a bezdomovec zoznámili a žena zistila, že bezdomovec je celkom úctivý, len mal v živote smolu. Nepodala na neho žalobu, namiesto toho mu dovolila zostať a pomohla mu získať prácu.
Bola to nepríjemná vec so šťastným koncom.

Ďalšie príbehy nájdeš na druhej strane

Zdá sa, že máte vypnuté reklamy

Náš obsah nás stojí enormné množstvo času, nápadov a síl. Prosíme, vypnite si AdBlocker. Ďakujeme!

Refresh