in ,

Kolárovský je už niekoľko dní na psychiatrii. Prepadol démonom. Stanovisko poskytla aj produkčná spoločnosť!

Mladý spevák a herec, ktorého môžu diváci poznať zo seriálu Pán profesor ale populárny je aj v hudobnej sfére, natočil ešte nedávno emotívne video, kde sa so slzami v očiach priznáva z toho, že bral drogy. Dôvodom jeho úprimného rozrozprávania sa je, že o ňom už začali špekulovať iní ľudia, čo sa mu samozrejme nepáčilo. „Nikdy som si nemyslel, že ja verejnosti dlžím vysvetlenie. Teraz to prišlo do bodu, kedy som si povedal, že iní ľudia za mňa nemôžu rozprávať, ale rozprávajú,“ povedal vtedy Kolárovský, ktorého mnohí poznajú aj pod prezývkou Yael.

Vo videu priznal, že upapdol do drogovej závislosti. „Je to pravda. Drogy boli dlhú dobu súčasť môjho života… Beriem to tak, že nie celého života, ale odkedy som začal robiť hudbu.

Mladý spevýk tvrdí, že nemá vysvetlenie, prečo začal brať drogy. Zároveň dodal, že je to pravdepodobne preto, lebo nezniesol slávu a úspechy, ktoré do jeho života prichádzali. Vysvetlenie na to úplne nemám. Dôvod môže byť to, že som bol mladý a nakrúcal som veľa projektov aj do telky a do toho tretia pesnička, ktorá mi v živote vyšla, mala 17 milióno vzhliadnutí,“ povedal Kolarovský.a dodal: „U mňa to zašlo do momentu, kedy som sa stal závislý na liekoch a možno aj na iných omamných látkach. Mrzí ma, že ma tak mnoho ľudí videlo, lebo nevedeli, čo sa deje. Nevedela to moja mama, nevedel to nikto, teda okrem mňa. Na istú dobu to skončilo, keď som to s tými liekmi prehnal,“

Kolarovský sa zároveň ospravedlnil za to, že vo vzťahu nebol ideálnym partnerom a taktiež sa ospravedlnil istému Tomášovi, ktorého nekonkretizoval. Kolarovský ťažilo, že spával s niekym, s kým nemal.

“Chcem len povedať že ďakujem všetkým tým čo ste pri mne aj napriek tomu že by som musel niečo takéto pridávať na toto toxické miesto. Jedine čo tymto chcem dosiahnuť je nový deň a slobodný nádych v skratke hrubá čiara..za niečim aj dvakrát,” napísal Kolárovský k video, ktoré zverejnil.

Podľa najnovších informácií sa lieči na psychiatrii

Článok pokračuje na druhej strane

Koniec rozprávky! Claude a Ráchel sa rozišli. Vydali spoločné stanovisko. “Bolo to reálne a úprimné, no máme rozdielne názory”, odkazujú

O post prezidenta sa bude uchádzať aj historik Patrik Dubovský, podľa Remišovej je tým správnym konzervatívnym kandidátom (foto)