in ,

Známy lesbický pár znova šokuje: Chceme mať dieťa, je to ako so psom

FOTO: extra.cz

Známa dvojica Veronika Biasiol a Barbora Mlejnková začala svoj vzťah verejne prejavovať už pred rokom. V prípade youtuberky a influencerky Veroniky to bol pre mnohých šok, pretože dovtedy randila len s mužmi. Na druhej strane pokrová hráčka Barbora o svojej homosexualite verejne hovorila už od 16 rokov.

Po rozhovore pre podcast Biasiol povedala, že verí, že raz veda pokročí natoľko, že budú môcť s partnerkou počať geneticky vlastné dieťa aj bez prítomnosti muža. Ak by sa totiž rozhodli pre umelé oplodnenie, matkou by geneticky bola len jedna z dvojice. Komentujúci na sociálnych sieťach boli však pohoršený z postoja mladej Biasiol, ktorá sa podľa nich kvôli vlastnému rozmaru chce zahrávať s prírodou. Túžbu po dieťati z tohto vzťahu totiž vyjadrila tým, že by bolo fajn, ak by existoval nejaký koktejl génov, ktorý by to umožnil. Okrem toho by dvojica mala najradšej dvojičky.

Čo s dieťaťom po rozchode?

V rozhovore pre český portál lifee.cz sa pár vyjadril, že dieťa plánujú približne o rok, dva. Ženy sa tiež netaja tým, že sa vo vzťahu kvôli komplikovaným povahám často hádajú, čo umocňujú i ich hormóny. Nebolo preto prekvapením, keď sa medzičasom rozišli a neskôr dali znova dohromady. Reportérku preto zaujímalo, čo bude s dieťaťom ak sa dvojica rozíde. Barbora to prirovnala k psovi: “Záleží na vztahu těch dvou holek. Přirovnala bych to k psovi. Když se dva heteráci rozejdou, a dokud si vyhovují, tak si psa střídají a nic není problém.” 

Zodpovednosť za dieťa je však niečo celkom iné, než za domáce zviera. Je preto otázne, či si to dvojica uvedomuje.

Prečo Smeráci odvolali Čekovského? Fekišovce v parlamente

ŠOK! 22-ročný mladík dobodal v Banskej Bystrici 15-ročné dievča. Z toho, aký mal na to dôvod ti zostane rozum stáť