Známy lesbický pár znova šokuje: Chceme mať dieťa, je to ako so psom

FOTO: extra.cz

Známa dvojica Veronika Biasiol a Barbora Mlejnková začala svoj vzťah verejne prejavovať už pred rokom. V prípade youtuberky a influencerky Veroniky to bol pre mnohých šok, pretože dovtedy randila len s mužmi. Na druhej strane pokrová hráčka Barbora o svojej homosexualite verejne hovorila už od 16 rokov.

Po rozhovore pre podcast Biasiol povedala, že verí, že raz veda pokročí natoľko, že budú môcť s partnerkou počať geneticky vlastné dieťa aj bez prítomnosti muža. Ak by sa totiž rozhodli pre umelé oplodnenie, matkou by geneticky bola len jedna z dvojice. Komentujúci na sociálnych sieťach boli však pohoršený z postoja mladej Biasiol, ktorá sa podľa nich kvôli vlastnému rozmaru chce zahrávať s prírodou. Túžbu po dieťati z tohto vzťahu totiž vyjadrila tým, že by bolo fajn, ak by existoval nejaký koktejl génov, ktorý by to umožnil. Okrem toho by dvojica mala najradšej dvojičky.

Čo s dieťaťom po rozchode?

V rozhovore pre český portál lifee.cz sa pár vyjadril, že dieťa plánujú približne o rok, dva. Ženy sa tiež netaja tým, že sa vo vzťahu kvôli komplikovaným povahám často hádajú, čo umocňujú i ich hormóny. Nebolo preto prekvapením, keď sa medzičasom rozišli a neskôr dali znova dohromady. Reportérku preto zaujímalo, čo bude s dieťaťom ak sa dvojica rozíde. Barbora to prirovnala k psovi: “Záleží na vztahu těch dvou holek. Přirovnala bych to k psovi. Když se dva heteráci rozejdou, a dokud si vyhovují, tak si psa střídají a nic není problém.” 

Zodpovednosť za dieťa je však niečo celkom iné, než za domáce zviera. Je preto otázne, či si to dvojica uvedomuje.

Zdá sa, že máte vypnuté reklamy

Náš obsah nás stojí enormné množstvo času, nápadov a síl. Prosíme, vypnite si AdBlocker. Ďakujeme!

Refresh