Kontroverzná dvojica pred rozvodom: Takúto hádžu na seba špinu!

BRATISLAVA – Už nejaký čas je známe, že manželstvo medzi známymi influencermi Mikelou a Mirim Vlčekom sa rozpadlo. Tentoraz Mikela verejne odhalila, čo jej manžel údajne počas ich vzťahu robil. Jej slová sa nepočúvajú ľahko. Čo všetko odhalila a aké dôsledky to bude mať?

V máji sme informovali o rozvode medzi influencermi Mikelou a Mirim Vlčekom. Obaja požiadali o rozvod a je len otázkou času, kedy bude ich manželstvo minulosťou. Mikela už skôr zverejnila podrobnosti o ich vzťahu na platenej platforme, ale teraz tak urobila aj zadarmo na Instagrame, aby každý vedel, čo sa podľa nej skutočne stalo. Tvrdí, že Miri šíril klamstvá o nej a rozhodla sa preto prehovoriť. Počas rozprávania mala slzy na krajíčku.

Manželstvo pritom pôsobilo ako ideálne a partneri často vedeli na adresu vlastného manželstva žartovať. Kontroverziu vzbudilo video, kde manželia opisujú svoje praktiky zo spálne. V tom čase však ešte nik nepredpokladal, že manželstvo sa rozpadne.

FOTO: Pluska.sk

Ja sa rozvediem a nechcem mať s ním už nič spoločné,” začala. Mikela tvrdí, že Miri je klamár, manipulátor a že ju na začiatku vzťahu dvakrát podviedol a podvádzal aj iné ženy, ktoré mal v minulosti. Hovorí sa, že po rozchode si našiel 17-ročnú milenku. „Ja som vytiahla päty z domu a po pár dňoch hneď behal za inými ženami,” uviedla.

„Ja nechcem život plný drog, nechcem každý deň f*tovať, nechcem, aby sa nosili do nášho domu drogy, nechcem žiť s človekom, ktorý psychicky týra, kto ti robí zle, kto ti nadáva, kto ťa uráža, kto ťa ponižuje, kto ťa hádže na zem, kto ti šklbe vlasy,” priznala otvorene a pokračovala.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane