Frayer Flexking vyzýva na zápas známeho herca, ktorý mal naňho nadávať. Ten odkazuje: “Ignorujem tieto detské výzvy. Je to šašo”

Každý fanúšik Fight Night Challange určite pozná Flexkinga. Na poslednom turnaji sa predstavil proti známemu tiktokerovi a influencerovi Adamovi Štrbovi, ktorého porazil v druhom kole, keď zápas zastavil rozhodca.

Očakávalo sa, že svoj ďalší zápas by mohol Flexking mat proti Erikovi Tresorovi. S tým majú už dlhšiu dobu nevyriešené účty. To, čo očakávali fanúšikovia sa zjavne nestane.  Len pár dní po zápase v Bratislave vyzval Flexking známeho herca. Tomu posiela tvrdý odkaz a vyzýva ho na súboj.

Flexking vyzval známeho herca a odkazuje mu drsné slová.

„Chcem sa vyjadriť k jednej veci, čo sa stala na Fight Night Challenge 5. Dosť ma to zarazilo a ide o herca Milana Ondríka. Počúvaj ma Ondrík, ty opité hov*do. 

Keď sa zapne kamera, sa robíš chrumkavý a verejne aký si dobrý človek. Keď sa vypne kamera, si obyčajný a naj*baný, krčmový odborník na všetky športy”, a ďalej pokračuje vo svojej výzve Flexking.

“Na Fight Night Challenge si sedel v prvých radách, kde boli aj moji známi, moja rodina, malé deti a ty si na mňa vykrikoval nadávky toho najhrubšieho zrna. Ako primitív si vykrikoval, že čo tam robím a nadávky, čo ani nebudem hovoriť. Sa nehanbíš? Veď tam boli malé deti okolo teba a pritom my dvaja sa nepoznáme.”

Odkaz Milana Ondríka je drsný. Na Flexkingovi nenechal nitku suchú. 

Článok pokračuje na ďalšej strane

Zdá sa, že máte vypnuté reklamy

Náš obsah nás stojí enormné množstvo času, nápadov a síl. Prosíme, vypnite si AdBlocker. Ďakujeme!

Refresh