in

Fanúšikovia Priateľov si po rokoch všimli chybu v seriáli. Týka sa Bruca Willisa. Naozaj toto nikomu nenapadlo?

Sitkom Priatelia, ktorý si tohto roku pripomína dve významné výročia, sa stal súčasťou televíznej histórie nielen vďaka svojej popularite, ale aj vďaka množstvu rolí, v ktorých sa objavili známe osobnosti. Jednou z nich je aj postava, ktorú si zahral Bruce Willis. Aj napriek mnohým detailom, ktoré tvorcovia seriálu premysleli, existuje jeden, ktorý vyvoláva medzi fanúšikmi rozpor. Doslova túto chybu nevedia tvorcom seriálu odpustiť.

V jednej z epizód si Bruce Willis zahral otca Elizabeth, ktorá bola priateľkou Rossa, a taktiež sa na krátky čas objavil v príbehu Rachel. Pozorovatelia seriálu si však uvedomili, že Ross a Joey sú fanúšikmi filmu Smrtonosná pasca, kde Bruce Willis hrá hlavnú úlohu. Napriek tomu, že Ross sa stretáva s otcom svojej priateľky, ktorý je zároveň filmovou hviezdou jeho obľúbeného filmu, v seriáli nie je z tejto skutočnosti viditeľne prekvapený.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane

Na Štefánika by sme sa nemali pozerať s nostalgiou, podľa predsedu KDH potrebujeme vizionárskych a pracovitých politikov (foto)

Juh Brazílie zasiahli najhoršie záplavy za viac ako 80 rokov, o život prišlo najmenej 39 ľudí (video+foto)