in ,

Daniel je čistiť, ktorý upratuje výlučne nahý! Môžeš si ho objednať aj ty. Takýto balík peňazí už zarobil!

Šťastie praje tým, ktorí vyplnia dieru na trhu

Daniel ako dvadsaťšesť ročný mladý muž prišiel s bláznivým nápadom, ktorý mu ale slušne zarobil. Ako bývalý stavebný robotník prišiel za svojimi rodičmi so šialeným nápadom. Zveril sa im, že bude upratovať úplne nahý, len s gumenými rukavicami. Tí neverili, že sa Daniel odváži. No, odvážil sa.

Dnes si Daniel z Brightonu zarába 30 libier za hodinu. Daniel už ako robotník naberal skúsenosti s upratovaním, keď musel zametať špinavé podlahy. Jeho priatelia si myslia, že je to fór, no Daniel to myslí smrteľne vážne. Aj v tomto netradičnom zamestnaní sa snaži znieť ako profesionál a svoju prácu podľa vlastných slov vykonáva poriadne.

Pre dailymail sa vyjadril, že sa vo svojej pozícii necíti trápne. Vraj má dosť silné sebavedomie na to, aby v tejto práci pokračoval. Väčšina jeho zákazníkov je trochu výstredná, niektorí sú trochu osamelí a niektorí majú len dobrý zmysel pre humor.

Za 30 libier upratovanie, no za 45 libier urobí aj inú službu!

Pokračovanie na ďalšej strane

Vojna na Ukrajine je „lakmusovým testom“ európskej dôveryhodnosti a môže trvať ešte dlho, tvrdí holandský šéf diplomacie

NAKA zadržala muža, ktorý sa vyhrážal moderátorke Jančkárovej z RTVS