Ďalšie problémy syna Richarda Sulíka, Filipa! Polícia ho vytiahla priamo z postele! Čo je za tým?

Nepoučiteľný syn Richarda Sulíka, Filip, sa opäť dostal do problémov. Policajti ho pred pár dňami zobrali priamo z postele, čo šokovalo jeho priaznivcov. Filip je známy svojimi kontroverznými názormi a odhalenými kauzami na sociálnych sieťach, čo už v minulosti viedlo k právnym problémom. Tentokrát však situácia zašla ešte ďalej. Čo spôsobilo, že ho ráno prebudili muži zákona?

Syn Richarda Sulíka opäť v problémoch

Filip Sulík, syn známeho politika Richarda Sulíka, je na sociálnych sieťach veľmi aktívny a neustále vyvoláva rôzne kauzy. Nedávno sa dostal do konfliktu s influencerkou Ráchel Karnižovou, bývalým účastníkom reality show Imrichom Štefaníkom a Anet Slotovou, nevestou z relácie „Ruža pre nevestu“. „Došli ma ráno domov do bytu pándle (policajti, pozn.red.) zobrať z postele,“ oznámil na sociálnej sieti a priložil fotografiu z policajnej stanice.

foto: instagram.com
foto: instagram.com

Konflikty a trestné oznámenia

Filip Sulík si servítku pred ústa nekladie a svojimi príspevkami na sociálnych sieťach často provokuje a uráža iných. Nedávno sa dostal do konfliktu s Anet Slotovou, nevestou z relácie „Ruža pre nevestu“. „Anet z Ruže, tak ona bola celkom hot, ale proste ona bola ako morča….Ja som s ňou bol vonku dávno už, pred dvomi rokmi,“ priznal Filip. Slotová však reagovala, že išlo o sociálny experiment.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane

Zdá sa, že máte vypnuté reklamy

Náš obsah nás stojí enormné množstvo času, nápadov a síl. Prosíme, vypnite si AdBlocker. Ďakujeme!

Refresh