in

Chcel utajiť tehotnú milenku, no prezradil ho list o kečupe a omáčke. Tento príbeh zabavil internet :D

Istý ženatý muž mal svoju milenku, s ktorou spával. Jedného dňa mu oznámila, že je tehotná. Muža sa zmocnili pocity, že týmto si už úplne zničí svoje manželstvo, tak požiadal svoju milenku, aby sa vrátila do Talianska a tam v tajnosti porodila ich spoločné dieťa. Ponúkol jej za to dostatočne veľkú sumu peňazí a taktiež jej sľúbil, že jej bude posielať peniaze dovtedy, dokedy dieťa nedovŕši vek 18 rokov.

Milenka súhlasila a spýtala sa, ako mu má dať potom vedieť, že sa dieťa narodilo. Aby sa predišlo možnému odhaleniu milencov pred manželkou, dohodli sa, že ich tajným kódom bude pohľadnica a na nej napísane slovo špagety. To bude znamenať, že dieťa je na svete.

Muž však nečakal, že to dopadne takto!

O deväť mesiacov neskôr prišiel šok

Raz v noci, keď sa muž vrátil domov, čakala ho žena aj s pohľadnicou. Bol na nej napísaný veľmi čudný odkaz. Muž po prečítaní par riadkov, takmer omdlel. Žena ihneď k nemu pribehla a zisťovala, čo sa deje. Potom sa pozrela na pohľadnicu a tam stálo: “Špagety, špagety, špagety. Dve s mäsovými guľkami a jedny bez nich. Prosím, pošlite viac omáčky…” Nerozumela o čo ide a myslela si, že je to azda nejaký vtip.

Ktovie, či po tejto informácii muž nedostal infarkt, a aké vysvetlenie dal svojej manželke.

Strana SaS nevidí dôvod, aby naskakovala na hru Fica a nepodporí otvorenie mimoriadnej schôdze o skoršom termíne volieb

Absolventky stredných a vysokých škôl by mali mať nárok na materskú dávku, navrhujú poslanci za stranu SaS