in ,

Raper Barracuda mal voči influencerovi Tadeášovi K.stiahnúť žalobu. Vraj existujú dôkazy, že spolu naozaj spali!

Tadeáš Kuběnka je známy český influencer, ktorý je povestný svojím drzným slovníkom. Víťaz druhej série šou Like House sa okrem iných kontroverzných vyhlásení pričinil aj o to, že na neho známy český raper Sergei Barracuda podal žalobu. Dôvodom malo byť Kuběnkovo vyhlásenie, že s českým raperom mali mať pomer.

“Po koncerte Adama Mišíka bola u mňa aftrr party, a pretože tam mal Sergei kamarátov, tak sa zastavil. Ja som mal na sebe oversized Balenciaga T-shirt dress a chlapec túžil zistiť, čo sa pod ním nachádza. Proste ho to zaujímalo. Potom sa mi úplne oddal”, popísal vtedy influencer románik s českým raperom.

Raper tvrdenia influencera popiera. Za volantom vtedy natočil video, v ktorom zúrivo máva papierom s údajnou žalobou na Kuběnka. “Na mne žiadny Kuběnka parazitovať nebude“, kričal vtedy nahnevane rapper.

Mladý influencer sa však nevzdall a trval si na svojom tvrdení. “Som znechutený. Mám z tej noci fotky, navyše tam boli aj iní ľudia, preto vôbec nechápem, že sa tvári akoby sa nič nestalo,“ 

Najnovšie sa médiami prehnali informácie o tom, že rapper Barracuda mal svoj názor zmeniť a trestné oznámenie na Tadeáša Kuběnku mal stiahnúť. Údajne existuje veľa dôkazov, že Kuběnka a Barracuda spolu spali, čo prezradil pre portál Extra.cz Kuběnka. Sergei však o tejto kauze prehovoril aj na detektore lži.

Pokračovanie článku na druhej strane

Spojenie slovenského folklóru a štipľavých záberov v jednom! Zoznámte sa, toto je Hotfolk

Pripravujem si karty na stôl, Danko zbiera podpisy na svoju prezidentskú kandidatúru