Dievča hľadá životného partnera. Opísala po čom túži a na inzerát jej odpovedali tisíce mužov

FOTO: iDnes.cz

Modelka a influencerka Vera Dijkmansová, známa svojou aktivitou na sociálnych sieťach, sa rozhodla nájsť dokonalého muža prostredníctvom online inzerátu. V príspevku uviedla, že hľadá partnera na celý život. Odozva bola ohromujúca – viac ako päť tisíc mužov prejavilo záujem. Po starostlivom prečítaní všetkých odpovedí však zistila, že jej vysoké nároky spĺňajú iba traja z nich.

Dijkmansová bola prekvapená takým veľkým počtom odpovedí, keďže očakávala maximálne sto ponúk. Evidentne je pre mnoho mužov veľmi atraktívna a vidia v nej potenciálnu partnerku. Niektorí nápadníci dokonca požadovali vzorku jej krvi, aby si boli istí, že je zdravotne v poriadku a vhodná pre založenie rodiny. “Trochu ma to prekvapilo. Na druhej strane, ja som chcela tiež vedieť veľa vecí a každý mal právo odo mňa požadovať, čo chcel. Nikomu som však vzorku svojej krvi neposielala. Išlo o mužov, ktorí mi sympatickí neboli. Myslela som si, že z toľkých mužov sa nájde viac tých, ktorí by spĺňali všetko, po čom túžim. Nakoniec to však boli len traja,” uviedla influencerka.

Napriek nádejnému počtu kandidátov, žiadny z troch vybraných mužov nakoniec neprešiel skúškou osobného stretnutia. Dijkmansová s nimi síce išla na rande, ale nenašla s nimi ľudskú zhodu. “Pán Božský” teda stále nie je na obzore, ale Vera verí, že zdieľaním svojho príbehu možno priláka ďalších mužov, medzi ktorými by sa mohol nájsť ten pravý, s ktorým by mohla založiť rodinu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane