V Senica sa odohrala tragédia, ktorá vyvolala vlnu šoku naprieč celou krajinou. Na Ulici V. Paulínyho-Tótha bola strelnou zbraňou usmrtená 52-ročná vychovávateľka, Jana. Za tento čin je podozrivý jej bývalý manžel, ktorý po čine spáchal samovraždu.
Jana bola na ceste domov z práce, keď ju jej bývalý partner niekoľkokrát zasiahol zo zbrane. Napriek rýchlemu zásahu zdravotníkov už jej nebolo možné pomôcť a lekár musel na mieste konštatovať smrť.
Tragédia vyvolala vlnu emócií v online komunite, kde známi a priatelia vyjadrujú svoju sústrasť a zdesenie. Podľa svedectiev, Jana bola výnimočná vychovávateľka a jej smrť je veľkou stratou nielen pre rodinu, ale aj pre komunitu. O Pavlovi, jej bývalom manželovi, sa zase hovorí, že bol človekom žiarlivým a občas agresívnym.
Čo písal Pavol krátko pred incidentom?
Page: 1 2
Na cestách dochádza každý deň k mnohým nehodám. Niektoré majú ľahké následky, iné sa končia…
Aj obyčajné popoludnie sa môže zmeniť na mimoriadnu udalosť. Práve vtedy sa ukáže, ako dôležitá…
Život je nevyspytateľný. Niekedy stačí len pár sekúnd a všetko sa zmení. Náhle zdravotné komplikácie…
Silné emócie, nezodpovedané otázky a bolesť, ktorá nezmizne. Príbeh jednej rodiny z amerického štátu Ohio…
Dopravné nehody môžu mať nenahraditeľné následky. V jednom okamihu sa môže všetko zmeniť. Životy ľudí…
Mladí ľudia často podceňujú riziká spojené s jazdou pod vplyvom alkoholu. Nočné návraty z osláv…