VIDEO: Matovičovci sa ocitli pred Počiatkovou vilou na Francúzskej riviére. Na plote mu nechali prekvapenie

Kandidáti do NRSR za hnutie OĽaNO sa vybrali do Francúzska, aby navštívili vilu bývalého ministra financii a neskôr aj dopravy, Jána Počiatka.

Obyvateľom Slovenska chceli ukázať honosné sídlo exministra vo francúzskom Cannes. Sídlo sa podľa kandidátov do NRSR nachádza v luxusnej milionárskej štvrti.

Zástupcovia hnutia OĽaNO na čele s Igorom Matovičom nechali Jánovi Počiatkovi na plote aj odkazy. Podľa nich jeho majetok patrí Slovenskej republike a takýto odkaz mu nechali aj na jeho plote.

Celý záznam z brífingu nájdete vo videu:

🔴 AKTUÁLNE PRED POČIATKOVOU VILOU NA FRANCÚZSKEJ RIVIÉRENelegálne získaný majetok patrí občanom Slovenskej republiky 🇸🇰____________________________________Objednávateľ: OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA, Zámocká 14, Bratislava IČO: 42287511Dodávateľ: Facebook Ireland Limited, 4 Grand Canal Square, Írsko, IČO: 462932

Zveřejnil(a) OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti dne Pondělí 20. ledna 2020
ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

Táto webová stránka používa cookies, aby zlepšila vaše používanie. Predpokladáme, že s tým súhlasíte, ale ak si budete priať môžete sa odhlásiť. Povoliť Prečítať viac