in

Patríš medzi najhorších či medzi tých lepších šoférov? To, ako držíš volant o tebe veľa prezradí!

Ako držíš volant ty?

Možno si sa nikdy nezamyslel nad tým, ako držíš volant, no aj to údajne prezrádza, akým si šoférom. Podľa čísla zistíš, ktorý z týchto opisov patrí na teba.

aky-ste-typ-sofera

1. SÚSTREDENÝ ŠOFÉR

Šofér, ktorý takto drží volant je pri jazde sústredený, predvídavý a sebaistý. Prvovará je pre neho bezpečnosť, preto sa so spolujazdcom nevykecáva.

 

2. NERÁD SA CÍTI VYRUŠOVANÝ

Podobne ako v prvom prípade, aj tu je vodič relatívne ticho.  Vodiča netreba pri jazde v žiadnom prípade vyrušovať. Nie je si sebou istý a pri šoférovaní myslí na nebezpečné situácie, ktoré sa môžu stať.

 

3. UVOLNENÝ ŠOFÉR

Tento typ šoféra by sa ti páčil.. Teda, ak máš rád zábavu a uvolnenú jazdu. Šoféri, ktorí takto držia volant sú veľmi príjemní a zábavní. Dá sa s nimi prežiť bezpečná jazda.

 

4. TVRDOHLAVÝ ŠOFÉR

Držanie volantu napovedá, že ide o tvrdohlavého  a sebavedomého človeka. Nepriznáva si svoje chyby a tie cudzie veľmi rád skritizuje!

 

5. ŠOFÉR PESIMISTA

Šoféri, ktorí takto držia volant, sú totálne pesimistickí. Spolujazdci s nimi musia mať veľa trpezlivosti a len málokto s nimi vydrží v jednom aute.

 

6. SKÚSENÝ ŠOFÉR

Ak držíš volant ako na obrázku číslo šesť, zrejme nie si na cestách nováčik. Toto držanie volantu mávajú šoféri, ktorí sú skúsení a pritom veľmi príjemní spoločníci. Vedia veľmi rýchlo vyriešiť vzniknuté problémy, a to s chladnou hlavou.

 

7. NEBEZPEČNÝ ŠOFÉR

Držanie volantu podľa obrázku číslo sedem patrí pre šoféra, ktorý je na cestách veľmi nebezpečný. Je to pesimistický človek, ktorý sa stále sŤažuje, rozčuluje a pri šoférovaní dokáže volant kedykoľvek pustiť z rúk. Nepomáha mu v tom ani fakt, že pri šoférovaní rozhadzuje rukami.

 

8. NAJHORŠÍ TYP ŠOFÉRA

Tento šofér patrí medzi tých najhorších. Podobne ako v prípade číslo sedem, aj tu je šofér neustále nervózny a rozčúli ho každá maličkosť. Často gestikuluje a nadáva ostatným šoférom. Príjemnú jazdu s ním zrejme nezažijete.

 

Zdroj: fakty.ictv.ua

V katarskej Dauhe vyžrebujú základné skupiny MS vo futbale, všetci účastníci však ešte nie sú známi

HARTMANN – RICO uvádza na trh veselé náplasti Cosmos Mr. Wonderful