V Stropkove pokračujú s rekonštrukciou verejných priestranstiev

Stropkovčania sú svedkami stavebného ruchu. Vo viacerých lokalitách v meste sa realizujú rozsiahle rekonštrukcie miestnych komunikácií a verejných priestranstiev podľa plánu investičných akcií.
Podľa slov primátora mesta Stropkov Ondreja Brendza sa samospráva zamerala na tie lokality, na ktoré sa v uplynulých desaťročiach zabúdalo a kde sa od ich dokončenia do údržby či opráv v posledných rokoch veľa neinvestovalo.


Najväčšiu časť prostriedkov smerujeme v tomto roku do komplexnej úpravy nádvoria bytových domov na ulici akad. Pavlova postavených v 50-tych rokoch minulého storočia.

Momentálne sa tam pracuje na odvodnení, výmene povrchu a dobudovaní nových parkovacích miest. Rekonštruujú aj chodníky na ulici Budovateľskej na Sitníkoch a aj medzi ulicami Krátka a Matice slovenskej.

V najbližších dňoch začínajú práce na asfaltovej úprave vjazdov do garáží na ulici Hlavnej, úprave časti Jarkovej a Majerskej ulice.
Celkové náklady na tieto opravy predstavujú vyše 117 tis. eur a mesto ich hradí z vlastných zdrojov.

Zdroj: Fb. Ondrej Brendza – primátor mesta Stropkov

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

Táto webová stránka používa cookies, aby zlepšila vaše používanie. Predpokladáme, že s tým súhlasíte, ale ak si budete priať môžete sa odhlásiť. Povoliť Prečítať viac