in ,

Zrážka auta s autobusom stála vodiča život, nehoda však mohla mať ešte fatálnejšie následky (foto)

16.12.2022 (Webnoviny.sk) – Život 36-ročného vodiča vyhasol pri piatkovej rannej dopravnej nehode na ceste II/579 medzi mestskou časťou Veľké Bielice a obcou Hradište v okrese Partizánske.

Ako informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, vodič osobného motorového vozidla Honda z doposiaľ presne nezistených príčin na rovnom úseku cesty prešiel do protismeru, kde prednou ľavou časťou svojho vozidla narazil do oprotiidúceho autobusu.

„Vodič autobusu sa ešte v poslednej chvíli snažil zrážke vyhnúť, vďaka čomu zabránil priamej čelnej zrážke s vozidlom a pravdepodobne ešte fatálnejším následkom. Bohužiaľ, 36-ročný vodič osobného motorového vozidla utrpel pri nehode zranenia nezlučiteľné so životom,” uviedla polícia.

S vodičom autobusu bola vykonaná dychová skúška, ktorá bola negatívna. Za účelom náležitého objasnenia skutkového stavu bol do konania pribraný znalec z odboru cestná doprava. Bližšie okolnosti a príčiny dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Zrážka auta s autobusom stála vodiča život, nehoda však mohla mať ešte fatálnejšie následky (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Na diaľnici sa prevrátil kamión s býkmi, môže prísť k úplnému uzatvoreniu D1 (foto)

Pellegrini je ochotný podieľať sa na riadnom chode štátu hneď, ako padne dohoda o predčasných voľbách