Vodič kamiónu havaroval na diaľnici D1 z Bratislavy smerom na Trnavu, šoféroval opitý a napriek zákazu

Opitý 38-ročný vodič kamiónu nezvládol riadenie a skončil v stredových betónových zvodidlách.

31.7.2023 (SITA.sk) – Polícia rieši dopravnú nehodu, ktorá sa stala na diaľnici D1 z Bratislavy smerom na Trnavu. Opitý 38-ročný vodič kamiónu nezvládol riadenie a skončil v stredových betónových zvodidlách.

Trnavská polícia o tom informovala na svojej sociálnej sieti s tým, že muž opakovane nafúkal vyše jedno promile. Okrem alkoholu za volantom polícia zistila, že vodič jazdil aj napriek tomu, že mal vydaný zákaz.

Je tak podozrivý nielen z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, ale dopustil sa aj ďalšieho trestného činu, a to marenia výkonu úradného rozhodnutia. Muža obmedzili na osobnej slobode a priviedli na policajnú stanicu.

Polícia ďalej informovala, že pri nehode sa nikto nezranil a upozornila, že v smere od Trnavy na Bratislavu je momentálne v mieste nehody prejazdný len jeden jazdný pruh. V smere od Bratislavy na Trnavu sú prejazdné oba jazdné pruhy.

Viac k témam: Alkohol za volantom, Dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Vodič kamiónu havaroval na diaľnici D1 z Bratislavy smerom na Trnavu, šoféroval opitý a napriek zákazu © SITA Všetky práva vyhradené.