in ,

Smer a Hlas robia podľa Foltina divadlo na naťahovanie rozpravy, Fico by začal za mrežami spievať ako škovránok

2.5.2022 (Webnoviny.sk) – Poslanec Roman Foltin (SaS) vyzval poslancov Smeru-SD a Hlasu-SD, aby nenaťahovali rozpravu o Robertovi Ficovi. “Padni komu padni, rozprávali poslanci opozície kedysi. Teraz robia obštrukcie a divadlo len pre to, aby naťahovali rozpravu. Dokonca vystupujú aj takí poslanci, čo v živote neprehovorili. Je to až komické. Vyzývam ich, aby s tým prestali a dali voľný priechod spravodlivosti,” napísal Foltin na sociálnej sieti. Reagoval tak na diskusiu parlamentu o žiadosti Generálnej prokuratúry SR vydať súhlas s väzobným stíhaním poslanca Fica (Smer-SD).

„Fico sa bojí a boja sa aj jeho verní poslíčkovia, poslanci. Nehovorím len o smerákoch, ale aj o hlasákoch. Vlastne momentálne medzi nimi nie je žiaden rozdiel. Boja sa aj jedni a aj druhí, pretože vedia, že ak ich ,šéf’ skončí v base, začne spievať ako taký škovránok. Až potom by sme všetci len videli, čo všetko s Ficom napáchali a kde sa čo pokradlo. A nespieval by len Fico, ale aj iní, ktorí sedia za mrežami a tajne dúfajú, že keď sa Smer dostane k moci, všetkých prepustia,“ uviedol poslanec Foltin.

Viac k témam: akcia Súmrak, Obvinenie Roberta Fica a Roberta Kaliňáka
Zdroj: Webnoviny.sk – Smer a Hlas robia podľa Foltina divadlo na naťahovanie rozpravy, Fico by začal za mrežami spievať ako škovránok © SITA Všetky práva vyhradené.

Holešinský netajil po prehre s HC Slovan sklamanie. Podľa Bučeka nie je nič horšie, ako prehrať vo finále (video)

Parlament a vláda dlhodobo porušujú záväzky a ubližujú samosprávam, ZMOS inicioval stretnutie s prezidentkou Čaputovou (video)