in ,

Prežila si PEKLO! Skupina kamarátov opila a zneužila študentku (17) v okrese Lučenec. Najmladší z nich mal len…!

V okrese Lučenec došlo ku katastrofálnemu činu. Skupina tínedžerov popoludní požívala alkohol, následne malo dôjsť k znásilneniu neplnoletého dievčaťa.

Študenti mali spočiatku popíjať na autobusovej stanici, neskôr mali lokalitu zmeniť. Svedok opísal, že dievča (17) bolo veľmi opité, čo sa skupina mladých mužov rozhodla využiť: „Do tej jamy ju zobrali na spodku. Nevidel som, čo sa tam robilo, ale keď vychádzali, tak jeden si gate napravoval,“ uviedol pre noviny.sk.

Po tomto čine ju údajne nechali ležať na zemi a odišli, pričom dievča v tom čase hľadali rodičia. Napokon ju našli dezorientovane blúdiť v okolí, oblečenie mala zablatené a náhle omdlela.

Rodičia sa rozhodli privolať políciu a záchranárov, ktorí neplnoletú študentku odviezli do nemocnice, kde sa rodičia dozvedeli, že mala byť zneužitá: “Zavolali záchranku a policajtov. Zaviezli ju do nemocnice a tam hneď ona povedala aj lekárom, že bola zneužitá,” uviedla mama poškodenej.

Dievča nemalo na sebe spodnú bielizeň, tá sa našla na mieste činu spolu s jej kabelkou a dokladmi.

Rodičia považujú za najbolestivejšie to, že chlapci, ktorí mali skutok vykonať, boli jej kamaráti.

Pokračovanie článku a vyjadrenie rodičov nájdete na druhej strane

Enterprise Investors predávajú podiel v JNT Group

Crowdfundingová platforma Investown používateľom v Česku zarobila viac ako 6 miliónov eur. Teraz chce aj Slovákov naučiť, ako investovať do realít