in ,

Slovensko zasiahla vlna obrovského nárastu dopytu po produktoch na kĺby!

25.2.2021 (Webnoviny.sk) – Stále viac Slovákov si objednáva populárny doplnok výživy FlexiMed, ktorý za svoju obrovskú popularitu vďačí tvrdeniam väčšiny o tom, že funguje. Prečítajte si, prečo a ako získať vzorku produktu na jeden mesiac zadarmo!

Výživový doplnok, ktorý naozaj funguje!

Spoločnosť NaturaMed je známa z televízie, internetu a ostatných médií vďaka kampani, na základe ktorej môže každá rodina získať ročnú zásobu vitamínu D na podporu imunity zdarma. V týchto komplikovaných časoch je to úžasné!

Pre NaturaMed to ale nie je novinka. Už 15 rokov sa drží overenej stratégie. Poskytne ľuďom vzorky produktov zdarma na vyskúšanie. Sami sa potom rozhodnú, či si ďalšie balenie kúpia.

FlexiMed sa stal obľúbeným vo veľmi krátkom čase. Je jedným z najpredávanejších produktov na podporu zdravia kĺbov. Zadarmo ho vyskúšalo už viac ako 500 000 ľudí.

“Je to úžasné,” hovorí nadšene Jan Řepa, PR manažér NaturaMedu a ukazuje pri tom výsledky zákazníckeho prieskumu. Celých 92 % si vybralo FlexiMed kvoli kolenám a 89 % kvôli problémom s chrbticou. Viac než 80 % z nich by produkt odporúčalo aj ostatným! “Každý týždeň hovorím so spokojnými zákazníkmi,” dodáva Jan.

Vlajkovým produktom spoločnosti NaturaMed je OmegaMarine Forte+, ktorý vychádza zo 150 rokov starej tradície rybieho oleja. Pochádza z Nórska a je to najčerstvejší olej z lososa na svete.

FlexiMed tiež obsahuje niečo z nórskych lososov – vápnik získaný z ich kostí. Ten sa vyrába patentovanou inovatívnou metódou, ktorá zaručuje najvyššiu možnú kvalitu. Spoločne s glukosamínom, kolagénom a vitamínmi má produkt zdokumentované účinky na kosti a kĺby. Vďaka tomu sa stal novým bestsellerom! Získajte aj vy FlexiMed zadarmo TU.

Ľudia si ho obľúbili hneď!

Krátko po uvedení FlexiMedu na český a slovenský trh sa produkt stal favoritom – a dopyt po ňom prekonal všetky očakávania. Stále viac ľudí vo všetkých vekových skupinách ho užíva a posiela pozitívnu spätnú väzbu: výrazný účinok na kĺby a svaly. Objednajte si FlexiMed zadarmo TU.

Revolučné zloženie

To, čo robí FlexiMed takým unikátnym a vyhľadávaným je jeho revolučné zloženie. FlexiMed obsahuje kvalitné ingrediencie, ktoré v iných produktoch nenájdete.

Produkt je založený na surovinách, ktorých účinky sú potvrdené mnohými výskumami. Sú dobre zdokumentované a odporúčané odborníkmi na zdravie.

Zjednodušene sa dá povedať, že tento produkt má za cieľ zaistiť maximálnu možnú pohyblivosť kĺbov, svalov a kostí. Vyskúšajte zadarmo!

Tento článok je plateným reklamným obsahom Webnoviny.sk

Informačný servis

Viac k témam: doplnok výživy, FlexiMed, kĺby, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovensko zasiahla vlna obrovského nárastu dopytu po produktoch na kĺby! © SITA Všetky práva vyhradené.

Slovenská akadémia vied chce do roku 2022 vytvoriť Plán rodovej rovnosti

Dáma s pávím pierkom