in ,

Prvá októbrová sobota sa bude niesť v duchu tých najlepších športových výkonov v obci Chorvátsky Grob

20.9.2022 (Webnoviny.sk) – Občianske združenie Susedský HI po úspešnom projekte “FESTIVAL POHYBU” odštartujú prvý ročník cestných pretekov začiatkom budúceho mesiaca. Na priaznivcov behania čakajú dovedna 4 bežecké kategórie, do ktorých sa môžu zapojiť malí aj veľkí bežci rôznych vekových skupín.

Najkratšie disciplíny o dĺžke 250 až 500 metrov sú vyhradené pre najmenších súťažiacich vo veku od 2 až 10 rokov. Stredná trasa o vzdialenosti 1,2 km je určená pre juniorských bežcov do veku 14 rokov.

Najdlhšia trasa s dĺžkou 5 km je pripravená pre všetkých pretekárov vo veku od 15 rokov a jej štart je naplánovaný na 10:00. Bežci sa prebehnú tými najkrajšími zákutiami malebnej obce Chorvátsky Grob, ktorá ponúkne rýchlu trať s možnosťou vidieť veľa osobných rekordov na 5 kilometrovej trati. Súčasťou pretekov je aj zaujímavý sprievodný program, ktorý poteší nielen samotných súťažiacich, ale aj návštevníkov podujatia.

Bežecké podujatie oficiálne odštartuje v priestoroch L-ACTIVITY 1. októbra o 10:00 v Chorvátskom Grobe-Čierna Voda, Jelšová 3511/2.

Registrácia pre všetky súťažné kategórie je otvorená do 30.9.2022 na:

https://registrace.sportsoft.cz/main.aspx?e=2624&lng=sk
Link Informácie OZ Susedsky Hi: https://www.facebook.com/susedskyhi
Link podujatie FCBook: https://fb.me/e/28QRYthxN

Informačný servis

Viac k témam: Beh, Beh obce Chorvátsky Grob, Chorvátsky Grob, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Prvá októbrová sobota sa bude niesť v duchu tých najlepších športových výkonov v obci Chorvátsky Grob © SITA Všetky práva vyhradené.

Najvyužívanejšie sú benefity zdravotnej poisťovne Dôvera, najmenej štátnej Všeobecnej zdravotnej poisťovne