Polícia vyšetruje požiare v Bratislave, v škole našli hasiči mŕtveho človeka, na inom mieste horelo viacero áut

Podľa zisťovateľa príčin požiaru bol požiar v škole na Skalickej ceste založený úmyselne.

1.7.2023 (SITA.sk) – Polícia vyšetruje požiare v Bratislave. V priestoroch školy na Skalickej ceste horelo vo vnútorných priestoroch školy.

Po uhasení požiaru hasiči našli v zhorených priestoroch ľudské telo bez známok života. U muža privolaný súdny lekár konštatoval smrť.

Podľa zisťovateľa príčin požiaru bol požiar v škole založený úmyselne. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Jana Šimunková.

V nočných hodinách boli policajti privolaní aj k požiaru niekoľkých motorových vozidiel v areáli firmy nachádzajúcom sa na Pestovateľskej ulici. Neznámy páchateľ v areáli firmy zapálil šesť motorových vozidiel, a ďalších osem pred areálom firmy.

„Presné príčiny a okolnosti uvedených udalostí sú predmetom vyšetrovania. Vzhľadom k prebiehajúcim úkonom nie je možné poskytnúť bližšie informácie,” uviedla polícia.

Viac k témam: Požiare
Zdroj: SITA.sk – Polícia vyšetruje požiare v Bratislave, v škole našli hasiči mŕtveho človeka, na inom mieste horelo viacero áut © SITA Všetky práva vyhradené.