- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Polícia obvinila podnikateľa Mariána K. aj z obchodovania so zbraňami (aktualizované)

0 5

- Reklama -

aktualizované 27. marca, 16:20

BRATISLAVA 27. marec (WebNoviny.sk) – Polícia obvinila podnikateľa Mariana K. a Tomáša Sz. aj z prečinu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami, za ktorý im v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody vo výške jeden až päť rokov.

Zaobstaral si desiatky nábojov

“Obaja sú vo výkone väzby za iné skutky,” pripomína polícia na sociálnej sieti. Marian K. si podľa polície zaobstaral 60 kusov nábojov českého výrobcu, ktoré nelegálne držal v rodinnom dome v Bratislave a to až do vykonania rozsiahlej policajnej akcie v októbri 2018.

Ostatní čítajú
1 z 6 256

- Reklama -

“Tomáš Sz. prechovával doma 14 nábojov od českého, československého a maďarského výrobcu, ktoré policajti našli počas veľkej akcie v Kolárove v septembri 2018,” dodala polícia.

Kauza vraždy novinára

Podnikateľ Marian K. momentálne čelí viacerým obvineniam vrátane objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka alebo falšovania miliónových zmeniek.

Tomáš Sz. je obvinený v kauze vraždy novinára, pričom vyšetrovacie orgány ho považujú za strelca, ktorý usmrtil Kuciaka a jeho partnerku Martinu Kušnírovú.

Viac k témam: Polícia SR, vražda novinára
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia obvinila podnikateľa Mariána K. aj z obchodovania so zbraňami (aktualizované) © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

- Reklama -