Po nájdení nezvestného Tomáša (†29) hlási polícia aj nájdenie nezvestnej Adély (†17). Našli ju bez známok života

Pátranie po sedemnásťročnej Adéle Ř. z Jihlavy skončilo tragicky. Jej rodina ju nevidela od pondelkového popoludnia, kedy záhadne zmizla. O dva dni neskôr ju polícia našla, avšak bohužiaľ bez známok života. Kriminalisti sa momentálne týmto prípadom podrobne zaoberajú.

Polícia pátrala po Adéle Ř. z Jihlavy od pondelka. Podľa hovorkyne polície Jany Kroutilovej ju naposledy videli doma v Batelove, no potom v priebehu popoludnia opustila domov. Rodina sa najprv rozhodla Adélu hľadať vlastnými silami, ale keď jej známi a rodina vyčerpali svoje možnosti, obrátila sa na políciu.

“Po prijatí oznámenia o zmiznutí dievčaťa polícia vyhlásila celonárodné pátranie. Hľadali ju v širokej oblasti jej bydliska a na ďalších miestach, kde mala spojenie. Skontrolovali tiež miesta, kde sa predpokladalo, že by sa mohla nachádzať alebo sa pohybovať. Vykonali vyšetrovanie aj medzi jej vrstovníkmi a priateľmi,” poskytla informácie z pátrania Kroutilová.

Nakoniec o pomoc požiadala polícia aj širokú verejnosť, ale, to žiaľ nepomohlo. V stredu prišla smutná správa, že dievča bolo nájdené bez známok života. Informovala o tom stanica CNN Prima News. “Dievča bolo nájdené bez známok života. Po prvotnom vyšetrovaní polícia nezistila, že by smrť dievčiny zavinila iná osoba. Príčinu a okolnosti ďalej skúmame,” doplnila hovorkyňa Kroutilová.

 

Foto: ilustračné – Polícia Českej republiky