in ,

Muž masturboval pred ostatnými cestujúcimi vo vlaku do Bratislavy, hrozí mu trojročný pobyt za mrežami

3.8.2021 (Webnoviny.sk) – Mužovi, ktorý masturboval vo vlaku plnom cestujúcich, hrozí až trojročný pobyt za mrežami. Poverený príslušník Odboru železničnej polície v Bratislave vzniesol obvinenie z prečinu výtržníctva 35-ročnému Lukášovi O. z okresu Topoľčany.

Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v priebehu júla zaznamenala polícia na základe novinárskych otázok protiprávne konanie muža vo vlaku smerujúcom do Bratislavy.

„Z uvedeného konania bol vyhotovený aj audiovizuálny záznam, ktorý zobrazoval muža sediaceho v železničnom – tzv. veľkopriestorovom vozni. Muž počas jazdy vytiahol z nohavíc svoj pohlavný úd a začal na verejnosti, pred ostatnými cestujúcimi, ktorí sa v tom čase spolu s ním vo vozni nachádzali, masturbovať,” uviedol hovorca polície.

Železniční policajti sa prípadom začali ihneď zaoberať a aj na základe medializovania sa im podarilo v krátkom čase muža vypátrať. V prípade preukázania viny hrozí obvinenému Lukášovi za takéto konanie trest odňatia slobody až na tri roky.

Viac k témam: masturbácia, obnažovanie, vlak
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž masturboval pred ostatnými cestujúcimi vo vlaku do Bratislavy, hrozí mu trojročný pobyt za mrežami © SITA Všetky práva vyhradené.

Dôchodkyňa za volantom si pri odbočovaní zrejme nevšimla motorkára, muž zraneniam podľahol (foto)

Heger si ako premiér musí pýtať od Matoviča povolenie, podľa politológa by koalícii prospelo zbaviť sa Mikulca