in ,

Mladík v obchode predstieral, že blokuje tovar. To mu však nevyšlo. Dnes mu za krádež hrozí tvrdý trest!

Mladík si myslel, že vybabre s predavačkami a pracovníkmi obchodného domu, no nepodarilo sa mu to. Chystal sa ukradnúť alkohol, ktorý si ukryl v bunde ale vymyslel aj rafinovaný spôsob, ako ukradnúť aj ďalšiu fľašu. Ani jeden z pokusov mu nevyšiel.

Mladý muž si uchmatol do bundy alkohol a fľašu piva, si šiel do pokladni akože kúpiť, no aj ju chcel ukradnúť tak, že sa tváril, že ju v samoobslužnej pokladni blokuje. No v skutočnosti tovar neblokoval a z obchodného domu chcel rýchlo utiecť.

Polícia v Stropkove už obvinila z trestného činu krádeže mladého muža z obce Bukovce.

 

“Predstieral blokovanie piva, ponechal ho na váhe pokladne a snažil sa pokojne odísť preč z obchodu. Pracovníkovi ochranky neuniklo jeho konanie, a tak ukradnutý tovar musel vrátiť späť,” povedala Ligdayová a doplnila, že “muž sa obdobného skutku opakovane dopustil aj v minulosti. Išlo o priestupky proti majetku, ako aj o trestný čin krádeže,” uviedla Ligdayová.

Mladíkovi v prípade preukázania viny hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.

42-ročná žena si vo vlaku vyhliadla tínedžera, ktorého najprv olúpila a potom mu ponúkla intímne služby. Z toho čo mu urobila jej hrozí tvrdý trest!

Toto ešte FARMA nezažila! Šikanovanému Adamovi ľudia posielajú tisíce eur a už tam má riadny balík. Diváci dokonca spísali petíciu