Martinu (†40) našiel jej syn (18) mŕtvu. Jej brat je v šoku: “Ležala tam rozstrieľaná, asi mu preskočilo”,

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom. V obci Dojč našiel 18-ročný syn nehybné telo svojej matky priamo v dome. Zastreliť ju mal jej exmanžel. Obyvatelia obce pri Senici sú v šoku.

Vrah sa krátko po incidente ukrýval v okolitých lesoch. Polícia prístup do obce zatarásila. Vraha našli až krátko po polnoci mŕtveho.

Ladislav spolu s Martinou bývali v jednej domácnosti, hoci už neboli manželmi. Pre televíziu Markíza povedal brat zosnulej Martiny aj ďalšie detaily ich spolunažívania.

​„Musel tam byť skrat. Sestra ma teraz dosť často navštevovala a hovorila, že mu preskakuje. Starala sa o neho, jazdila na kamiónoch, hovorila, že mu dá peniaze a on nech si žije svoj život. Keď sa rozviedol, tiež mu dávala peniaze, živila ho, lebo predtým, keď podnikal on a bol vládny, zarábal, teraz zarábala ona, tak sa o neho starala. Ona sa nechcela rozviesť, pretože sa predtým o ňu staral,“ povedal pre televíziu Markíza Peter.

O rozvod nakoniec požiadal Vladimír, no ten neuniesol, že si Martina našla nového partnera. A práve žiarlivosť mala byť motývom na vraždu jeho exmanželky.

„Oni sú čerstvo rozvedení, on sa chcel rozvádzať, tak sa s ním rozviedla. Asi mu vadilo, že je šťastná, on si myslel, že bude zronená, že on sa s ňou chce rozviesť,“ dodal pre Tv Markíza Peter.