- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Chodec náhle vstúpil do cesty nákladiaka a došlo k zrážke, aj napriek rýchlej pomoci zomrel

0 9

- Reklama -

28.7.2019 (Webnoviny.sk) – V obci Pavlovce nad Uhom v okrese Michalovce zomrel v sobotu pri autonehode 30-ročný miestny chodec. Agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

“Miestny chodec stál ráno na okraji cesty pred jedným z rodinných domov a náhle vstúpil do jazdnej dráhy prichádzajúcemu nákladnému motorovému vozidlu značky Volvo, ktoré viedol 34-ročný Trebišovčan v smere od Veľkých Kapušian. Aj napriek snahe vodič už zrážke nedokázal zabrániť. Chodca po náraze odhodilo a ostal ležať na ceste,” uviedla hovorkyňa.

- Reklama -

Aj napriek rýchlej pomoci záchranárov muž zraneniam podľahol. Vodiča podrobili dychovej skúške s negatívnym výsledkom, to, či alkoholické nápoje, prípadne iné návykové látky, použil nebohý chodec, zistia pri pitve.

Presná príčina dopravnej nehody, bližšie okolnosti i miera zavinenia jednotlivých účastníkov dopravnej nehody sú predmetom ďalšieho vyšetrovania. Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia.

Ostatní čítajú
1 z 6 173

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Chodec náhle vstúpil do cesty nákladiaka a došlo k zrážke, aj napriek rýchlej pomoci zomrel © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

- Reklama -