17-ročná Jasmína nastúpila do vlaku a už ju nik nevidel! Polícia prosí o pomoc. Ozvala sa aj jej babka, ktorá odhalila tajomstvo

Polícia opäť prosí o pomoc pri vypátraní nezvestnej tínedžerky. Okresné riaditeľstvo polície v Martine sa obrátilo na verejnosťou so žiadosťou o pomoc pri pátraní po nezvestnej 17-ročnej Jasmíne Puškovej, ktorá pochádza z Liptovského Mikuláša.

Nezvestná Jasmína ešte 13. apríla 2023 odišla vlakom zo železničnej stanice Vrútky a namierené mala do Trnavy do reedukačného centra. Tam ju do dnešného dňa nevideli.

K zmiznutiu Jasmínky sa vyjadrila aj jej stará mama, ktorá pre portál topky.sk povedala o spolunažívaní Jasminy s jej rodinou viac: “„Jasmínka žila len s mamou. Tá ju ale umiestnila do nápravného centra, pretože v minulosti mala problémy. Viete, ako to je s mladými,“ uviedla Soňa pre zregionu.sk dva týždne po vyhlásení pátrania.

Jasmínu mala matka vyzdvihnúť v deň, kedy sa vrátila z ústavu a niekam spolu odišli. Neskôr Jasmina mala utiecť k svojmu strýkovi. Jej babka sa obáva, že Jasmínu zaviedli do zahraničia. “Bojím sa, že moju vnučku odvedú niekde do zahraničia. Jej matka sa o ňu nestará tak, akoby sa mala,”povedala pre portál zregionu.sk Jasminina babka. Súčasný pohyb a pobyt nezvestnej nie je známy.

Jasmína je 175 centimetrov vysoká, štíhlej postavy, má hnedé oči, dlhé čierne rovné vlasy. V pravej nosnej dierke má piercing, na prstoch oboch rúk má tetovanie a na ľavom zápästí má vytetovaný nápis Markus.

Ak by ste ju niekde videli, kontaktujte políciu.