- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Zlaté Moravce-Vráble získali z Dánska na hosťovanie útočníka Jaroviča, hrával aj v Trnave

0 3

- Reklama -

21.8.2019 (Webnoviny.sk) – Účastník futbalovej Fortuna ligy 2019/2020 FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble získal do svojho kádra legionára na pozíciu útočníka Senada Jaroviča.

Dvadsaťjedenročný rodák z Nemecka, ktorý je občanom Bosny a Hercegoviny, prichádza do ViOn-u na hosťovanie do decembra 2019 z dánskeho tímu SonderjyskE. Informácie priniesol oficiálny web klubu FL.

V Dánsku urobil progres

Jarovič odišiel do Dánska po pôsobení v Spartaku Trnava.

Ostatní čítajú
1 z 3 421

- Reklama -

Slovensko poznám, páčilo sa mi tu. Najvyššia súťaž mi je známa, taktiež mentalita. Odvtedy cítim, že som v Dánsku urobil herný progres. Keď prišla možnosť hrať za ViOn, cítil som, že je to pre mňa správny klub. Mali o mňa veľký záujem, nemal som nad čím váhať,“ povedal Jarovič pre klubový web a doplnil: “Stále patrím k mladým futbalistom. Neustále sa chcem zlepšovať. Mojim cieľom je v Zlatých Moravciach odovzdať vždy, keď dostanem šancu, maximum a pomôcť tímu k pozitívnym výsledkom.”

Nemohli ostať s jedným útočníkom

So Senadom sme boli v kontakte už na začiatku letného prestupového obdobia, keď bol v kádri iba jeden hrotový útočník Vlado Tkáč. V tom čase nechceli o hosťovaní v jeho materskom klube ani počuť. Následne sme angažovali Silvia Júniora. Tkáčove zranené koleno si vyžiada niekoľkomesačnú pauzu od futbalu, nemohli sme tak ostať s jedným útočníkom. Museli sme hľadať ďalšieho. Znova sme skúsili osloviť klub dánskej najvyššej súťaže a expresne rýchlo sa nám podarilo dotiahnuť Jaroviča na hosťovanie,” povedal generálny manažér klubu Marek Ondrejka.

Vďaka patrí i jeho manažérovi Irfanovi Redžepagičovi, ktorý nám veľmi s jeho angažovaním pomohol. Senada poznám veľmi dobre zo Spartaka Trnava. Má všetky predpoklady na hrotového útočníka, má veľký potenciál a stále len 21 rokov. Som presvedčený, že práve ViOn môže byť v začiatku jeho kariéry preňho výborný klub. Do nášho prostredia zapasuje aj charakterovo. Ide o skromného a pracovitého chalana. Určite nám pomôže,“ dodal Ondrejka.

Viac k témam: FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble, Fortuna liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Zlaté Moravce-Vráble získali z Dánska na hosťovanie útočníka Jaroviča, hrával aj v Trnave © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

- Reklama -