- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Djokoviča s Thiemom vyhnal z kurtu dážď, zápas semifinále Roland Garros dohrajú o deň

0 10

- Reklama -

PARÍŹ 7. júna (WebNoviny.sk) – Španielsky tenista Rafael Nadal zatiaľ nepozná svojho súpera vo finále dvojhry mužov na druhom grandslamovom turnaji sezóny Roland Garros v Paríži.

Druhé semifinále medzi svetovou jednotkou Srbom Novakom Djokovičom a Rakúšanom Dominicom Thiemom (4.) prerušili po 88 minútach pre dážď a silný vietor za stavu 2:6, 6:3, 1:3 z pohľadu Djokoviča.

Centrálny kurt na dvorci Philippa Chatriera prikryli plachtou a približne po polhodine definitívne rozhodli, že v piatok sa už pokračovať nebude. Dohrávať sa bude v sobotu pred začiatkom finále dvojhry žien.

“V ťažkých podmienkach trpel aj tenis vzhľadom na to, akí skvelí hráči sa na kurte predstavili. Je teda dobré rozhodnutie, že sa už v piatok večer nepokračuje,” zhodnotil tenisový expert Mats Wilander pre Eurosport.

Ostatní čítajú
1 z 3 455

- Reklama -

V piatok mali tenisti na dvorcoch Rolanda Garrosa v Paríži náročné podmienky. Koncentráciu na zápasy im strpčovali chlad a vietor. V takýchto podmienkach sa zrodil prvý finalista Rafael Nadal, ktorý zdolal Rogera Federera 6:3, 6:4, 6:2. Nadal bude v nedeľu bojovať o rekordný dvanásty titul z parížskej antuky.

Roland Garros

dvojhra mužov – semifinále

Novak Djokovič (Srb.-1) – Dominic Thiem (Rak.-4) 2:6, 6:3, 1:3 – prerušené pre dážď, dohrávka v sobotu

Viac k témam: Roland Garros
Zdroj: Webnoviny.sk – Djokoviča s Thiemom vyhnal z kurtu dážď, zápas semifinále Roland Garros dohrajú o deň © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

- Reklama -