- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Dallas vymenil hráča v priebehu zápasu, LeBron James skritizoval takýto krok

0 9

- Reklama -

DALLAS 7. februára (WebNoviny.sk) – Krídelník Harrison Barnes mení v rámci basketbalovej NBA dres, z Dallasu Mavericks odchádza do Sacramenta Kings. Dvadsaťšesťročný stabilný člen základnej zostavy Dallasu v tejto sezóne nazbieral 18 bodov za stretnutie.

Sacramento je na deviatej priečke v Západnej konferencii a bojuje o play-off, Dallas už myslí na budúcu sezónu a od Kings obdržal mladého krídelníka Justina Jacksona a zraneného veterána Zacha Randolpha.

- Reklama -

Barnes sa o výmene dozvedel v priebehu víťazného stretnutia proti Charlotte (99:93) a do záverečnej štvrtiny už nenastúpil. Tento fakt nenechal chladného jednu z najväčších hviezd ligy LeBrona Jamesa z Los Angeles Lakers: “Keď o výmenu požiada hráč, tak je sebecký a nevďačný. Keď sa hráč z ničoho nič dozvie uprostred zápasu, že ide preč, tak je to pre neho najlepšie, skrátka biznis. Na nikoho neukazujem, len si tak hovorím… , ” zverejnil.

James tak reagoval na kritiku voči Anthonymu Davisovi, ktorý vyjadril túžbu opustiť New Orleans Pelicans a pripojiť sa k nemu v Los Angeles. Správu priniesol portál ESPN.

Ostatní čítajú
1 z 3 276

Viac k témam: NBA
Zdroj: Webnoviny.sk – Dallas vymenil hráča v priebehu zápasu, LeBron James skritizoval takýto krok © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

- Reklama -