- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Rock pod kameňom 2018 aj s kabátom!

0 53

- Reklama -

Medzinárodný rockový festival Rock pod Kameňom odštartoval koncom roka 2017 predpredaj permanentiek na ďalší ročník, ktorý sa uskutoční od 9. do 11. augusta 2018 opäť v unikátnom prírodno-rekreačnom areáli rybníkov v Snine. Limitované množstvo trojdenných vstupeniek za zvýhodnenú cenu 25€ je k dispozícii na webových stránkach festivalu www.rockpodkamenom.sk.

Festival Rock pod Kameňom započne svoj šestnásty ročník z ostra a o otvorenie festivalu sa postará jedná z najnavštevovanejších kapiel v Čechách a na Slovensku – KABÁT.

V súčasnosti usilovne pracujeme na tom, aby ročník 2018 ponúkol minimálne tak kvalitný a rôznorodý program ako tomu bolo doposiaľ pätnásť úžasných rokov. Či už pôjde o svetovo známych headlinerov alebo naopak o miestne začínajúce kapely, ktoré sa pre našich návštevníkov stanú veľkými objavmi. Zároveň v areáli pre našich návštevníkov plánujeme naďalej vylepšovať servis a zázemie festivalu,hovorí PR manažér festivalu Pavol Dráb.

Unikát tešiaci davy fanúšikov si Snina vychutná a znova zaručene zaplní areál rybníkov do posledného miesta. Aj tento rok uvidíme Kabát na slovenských festivaloch iba zriedka, preto je úžasnou správou, že práve Rock pod Kameňom neobídu.

Ostatní čítajú
1 z 2

- Reklama -

„Bilancovat uplynulý rok je jednoduché… byl báječný! My jsme ho přečkali ve zdraví, a na podzim jsme odjeli naše zatím nejdelší a asi i největší turné v historii kapely. Co nás čeká v tomto roce? To je jistě zajímavější a aktuálnější téma. Milan se již nechal mediálně slyšet, že se chystáme, a bude tento rok chystat, materiál na další řadové album. Zatím není třeba propadat euforickým stavům, protože si s novým CD dáme pochopitelně na čas. Je potřeba si být jistý, že je to aktuálně to „nej“ co můžeme nabídnout. A ty texty… to taky nebude hned… to chce svůj čas a dostatek rozvahy! Nicméně… v létě budeme objíždět festivaly. Jednak nechceme poslouchat a číst, že jsme staří a líní, a pochopitelně nám moc chybí živé hraní, a kontakt s Vámi! Pojedeme v ČR celou síť Létofestů a Vysočinafest. Na Slovensku se chystáme již tradičně na Topfest a do Sniny na Rock pod Kameňom,“ prezrádza zo svojho života kapela Kabát.

Trojdňové vstupenky na Rock pod Kameňom 2018 sú v predaji na predajných miestach v rámci mesta Snina (Cafe Capri), prostredníctvom formulára na webovej stránke http://www.rockpodkamenom.sk. Aktuálna cena permanentky je 25€.

Viac informácii nájdete na webe festivalu www.rockpodkamenom.sk alebo na facebookových stránkach https://www.facebook.com/rockpodkamenom. Festival Rock pod Kameňom sa uskutoční od 9. do 11. augusta 2018 v rekreačnej oblasti Sninské rybníky.

 

ZDROJ: Pavol Dráb, PR manažér festivalu/FOTO ZDROJ: Rock pod Kameňom

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

- Reklama -