Muž bez oblečenia a s vlčiakom vyšiel z tmavého lesíka a rozrušil obyvateľov Košíc. Povedal, že je v nebezpečenstve: „Ako z hororu!“ opisujú Košičania

V neskorých nočných hodinách na parkovisku nad Exnárovou ulicou v Košiciach došlo k nezvyčajnému a znepokojujúcemu incidentu, ktorý zaskočil skupinu miestnych obyvateľov. Jeden z účastníkov zdieľal svoje zážitky na sociálnych sieťach, aby varoval verejnosť pred podivným správaním neznámeho muža. Incident sa odohral včera večer okolo 23:20 na parkovisku, kde sa otáčajú autobusy linky číslo 15. Skupina priateľov sa tam zastavila na rýchle občerstvenie po náročnom dni. “Vystúpili sme z auta a začali sme jesť, keď z lesa vybehol mladý vlčiak. Pes štekal a vrčal, bol vyľakaný, lebo kto sme,” opísal situáciu jeden z prítomných.

Podľa svedkov bol pes ešte mladý, čo pravdepodobne prispelo k jeho nervóznemu správaniu. Skupina sa ho snažila odohnať, aby zabránila možnému útoku. “Začali sme ho odháňať od seba, aby išiel preč,“ opisuje v statuse jeden z obyvateľov.

Oveľa šokujúcejší bol však výjav, ktorý nasledoval. “Z lesa vybehol pán, ktorý bol celý nahý. Bol štíhlej postavy a bez slova pribehol k psovi, objímal ho a stískal. Z jeho správania bolo zrejmé, že pes patril jemu. Všetci sme zostali v šoku, niečo také sa nevidí každý deň,” pokračuje svedok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane