Čierny deň v Bratislave: Mŕtvola pri Dunaji, dobodaný muž pred bytovkou a zásah elektrickým prúdom…

Bratislava, hlavné mesto Slovenskej republiky, zažilo v dnešný deň sériu nešťastných udalostí, ktoré vyvolali obavy a zároveň mobilizovali záchranné a bezpečnostné zložky. Od nálezu bezvládneho tela muža až po tragickú nehodu malého dieťaťa. Mestom otriasli prípady, ktoré sú predmetom intenzívneho vyšetrovania.

 

Záhadná smrť muža pri bytovke

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. Prípad zahŕňa nájdenie bezvládneho tela muža medzi panelákmi, pričom predbežné zistenia naznačujú, že príčinou smrti nebolo úmyselné konanie inej osoby. Obyvateľ bytovky, v ktorej nebohý muž býval, uviedol, že muž pracoval vo výrobnom závode Volkswagen Slovensko, a naposledy bol videný v utorok po nočnej službe.

V Bratislave mal bývať na ubytovni. Polícia ešte ráno nevedela, či išlo o vraždu, no neskôr upokojila verejnosť, že pravdepodobne muž zahynul bez cudzieho zavinenia. Záchranári však potvrdili, že našli na jeho tele viacero rezných rán.

 

Elektrický prúd zasiahol dieťa

Veľkej tragédii uniklo len o vlások 1,5 ročné dieťatko, ktoré malo byť zasiahnuté elektrickým prúdom v mestskej časti Petržalka. Rýchla reakcia záchranárov umožnila dieťaťu poskytnúť okamžitú lekársku pomoc a následne ho previezli do Detskej fakultnej nemocnice.

„Operátor na linke 155 navigoval blízkeho, ako má oživiť dieťa. To sa im po niekoľkých minútach podarilo,“ informujú záchranári.

 

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane

Zdá sa, že máte vypnuté reklamy

Náš obsah nás stojí enormné množstvo času, nápadov a síl. Prosíme, vypnite si AdBlocker. Ďakujeme!

Refresh