in

Bývalá Miss Slovensko tajila tehotenstvo!

FOTO: Miss Slovensko

Víťazka Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová sa len nedávno pochválila na svojom instagrame prírastkom. Svoje tehotenské fotky si nechala v súkromí a svojim fanúšikom nedala vedieť ani kto je otcom. Fotografie s partnerom zverejňuje len v pozícii, kedy mu nevidno do tváre, preto mnohí fanúšikovia môžu len hádať, kto si získal srdce sympatickej blondíny.

Ešte na Vianoce zverejnila svoju fotku, kde si sofistikovane zakryla bruško. Po zverejnení radostnej noviny jej na sociálnej sieti pribudol komentár od sledovateľky: “Ja som to vedela, nezdala sa mi nejak tá vianočná fotka.” Dominikin syn dostal meno po mamičke – Dominik. Prekvapí nás Miss 2018 aj ďalšou radostnou novinou? Necháme sa prekvapiť.

Dominika dlhé roky tvorila pár s futbalistom a reprezentantom Martinom Koscelníkom, ktorý ju podporoval aj v čase keď sa uchádzala o korunku najkrajšej ženy na Slovensku. Tento vzťah však krátko po výhre v Miss stroskotal. Neskôr tvorila pár s Dušanom Pašekom. Kto je jej partnerom teraz zostáva skryté pod rúškom tajomstva, ktoré si Dominika starostlivo chráni.

Zomrel profesor Belás, jeho hlavným zameraním bol výskum filozofie Kanta

Prehmaty a demagógia STZ od revolúcie po dnešok