- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Polícia zasahuje v strediskách slovenskej pošty, hľadá nebezpečné zásielky

0 12

- Reklama -

13.2.2020 (Webnoviny.sk) – Polícia aktuálne vykonáva bezpečnostnú akciu na všetkých spracovateľských strediskách Slovenskej pošty, a. s. Na podnet spoločnosti kontroluje zásielky pre podozrenie z možného výskytu nebezpečného obsahu. „Prioritou je bezpečnosť našich zamestnancov, preto boli strediská evakuované a dočasne sme pozastavili manipuláciu so zásielkami,“ informovala vo štvrtok hovorkyňa Slovenskej pošty Eva Rovenská.

- Reklama -

- Reklama -

Slovenská pošta sa vopred ospravedlňuje za prípadné meškanie zásielok. „Slovenská pošta je na takéto prípady pripravená, postupujeme podľa pravidiel špeciálneho bezpečnostného režimu,“ uviedla Rovenská. Ako dodala, zamestnanci pošty s policajnými zložkami spolupracujú pri preverení podozrení.

Viac k témam: doručovanie zásielok
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia zasahuje v strediskách slovenskej pošty, hľadá nebezpečné zásielky © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

Táto webová stránka používa cookies, aby zlepšila vaše používanie. Predpokladáme, že s tým súhlasíte, ale ak si budete priať môžete sa odhlásiť. Povoliť Prečítať viac