Policajtom vulgárne vynadal a spravil si s nimi „selfie“, údajne ide o kandidáta kotlebovcov

10.1.2020 (Webnoviny.sk) – Nepríjemný zážitok majú za sebou policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru vo Zvolene. Vulgárnosťami ich počastoval kandidát na poslanca.

Vykrikoval na hliadku

Ako informovala polícia na sociálnej sieti, policajti zastavili vodiča, ktorý mal krátko pred tým na jednej z križovatiek vo Zvolene cez otvorené okno svojho vozidla vykrikovať na hliadku, v ktorej jeden z policajtov prostredníctvom telefónu dostával pokyny k ďalšiemu plneniu jeho služobných úloh.

Vodič po zastavení vystúpil z vozidla, správal sa povýšenecky a začal policajtom hrubo a vulgárne nadávať. Ako uviedla polícia, následne si spravil aj “selfie”, s ktorou sa neskôr “pochválil” aj na svojej stránke na sociálnej sieti, z ktorej vyplýva, že je jedným z kandidátov na poslanca NR SR vo februárových voľbách. Prípad zatiaľ preverujú ako priestupok.

Verzia údajného kandidáta kotlebovcov

Podľa informácií TV Markíza by malo zrejme ísť o kandidáta kotlebovcov, ktorý zverejnil na svojej facebookovej stránke vlastnú verziu konfliktu s políciou.

V príspevku píše, že videl telefonujúceho policajta a na semaforovej križovatke ho na to upozornil,  “či je to normálne, že on si telefonuje a mňa budú za to pokutovať.”

Vzápätí ho vraj zastavili a podrobili ho dopravnej kontrole, skúške na alkohol a preverili aj či nie je medzi hľadanými osobami.

Viac k témam: Parlamentné voľby do NRSR na Slovensku 2020
Zdroj: Webnoviny.sk – Policajtom vulgárne vynadal a spravil si s nimi „selfie“, údajne ide o kandidáta kotlebovcov © SITA Všetky práva vyhradené.

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

Táto webová stránka používa cookies, aby zlepšila vaše používanie. Predpokladáme, že s tým súhlasíte, ale ak si budete priať môžete sa odhlásiť. Povoliť Prečítať viac