- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Počasie sa na Slovensku vyblázni, s výstrahami sa roztrhlo vrece

0 236

- Reklama -

12.12.2019 (Webnoviny.sk) – Poľadovica vo štvrtok hrozí v niektorých okresoch Trnavského, Nitrianskeho a Banskobystrického kraja. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) totiž vydal výstrahu 1. stupňa do 16:00.

Vo všetkých krajoch okrem Bratislavského možno poľadovicu očakávať aj v piatok. “Tvorba poľadovice predstavuje potenciálne nebezpečenstvo pre ľudské aktivity a môže spôsobiť škody menšieho rozsahu,” varujú meteorológovia.

- Reklama -

- Reklama -

Výstrahu 1. stupňa vydal SHMÚ v piatok aj proti vetru v Bratislavskom, Trenčianskom, Nitrianskom a Trnavskom kraji. V Banskobystrickom, Žilinskom a Prešovskom kraji bude platiť výstraha 1. stupňa pred vetrom v horách.

Ostatní čítajú

Meteorológovia varujú aj pred snežením, výstraha 1. stupňa bude platiť v piatok v Žilinskom, Banskobystrickom, Prešovskom a Košickom kraji, pričom v týchto krajoch, ako aj v Trenčianskom na ten deň meteorológovia vydali aj výstrahu 1. stupňa pred snehovými jazykmi a závejmi.

Viac k témam: počasie, predpoveď počasia
Zdroj: Webnoviny.sk – Počasie sa na Slovensku vyblázni, s výstrahami sa roztrhlo vrece © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -

ODBER NOVINIEK
ODBER NOVINIEK
Zaregistrujte sa a získajte najnovšie správy, aktualizácie a špeciálne ponuky doručené priamo na email.

Táto webová stránka používa cookies, aby zlepšila vaše používanie. Predpokladáme, že s tým súhlasíte, ale ak si budete priať môžete sa odhlásiť. Povoliť Prečítať viac