Uhrík, Mazurek, Ďurica a ďalší poslanci odchádzajú z Kotlebovej ĽSNS

26.1.2021 (Webnoviny.sk) – Opoziční poslanci Národnej rady SR (NR SR) Milan Mazurek, Ondrej Ďurica, Miroslav Suja, Eduard Kočiš, Miroslav Urban a europoslanec Milan Uhrík vystupujú zo strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS). Informoval o tom Milan Uhrík. Zo strany odchádzajú podľa jeho slov k dnešnému dňu.

„Nateraz sa k tejto situácii už nebudeme bližšie vyjadrovať. Samozrejme, o našich ďalších krokoch vás budeme vždy priebežne a včas informovať,“ dodal Uhrík.

Nespokojní poslanci ĽSNS počas minulého týždňa oznámili, že končia vo vedení strany. Svoje rozhodnutie zdôvodnili tým, že začiatkom mesiaca delegáti snemu strany odhlasovali zmenu stanov, ktorá mení spôsob fungovania predsedníctva, jeho štruktúru a dáva predsedovi strany prakticky všetky kompetencie.

Líder ĽSNS Marian Kotleba ich rozhodnutie zobral na vedomie.

Zdroj: Webnoviny.sk – Uhrík, Mazurek, Ďurica a ďalší poslanci odchádzajú z Kotlebovej ĽSNS © SITA Všetky práva vyhradené.

Konflikt s Matovičom zrejme urýchlil Remišovej sťahovanie z úradu vlády. Mstí sa jej premiér za kritiku plošného testovania?

Bratislavčania nechcú bilboardy na Miletičovej, za ich odstránenie začali bojovať petíciou