Slávik poslal Sulíkovi e-mail, stavebníkom už nebude robiť problémy

8.2.2021 (Webnoviny.sk) – Marcel Slávik a jeho združenie už nebudú vstupovať do správnych konaní. Ako informoval rezort hospodárstva, ministrovi hospodárstva Richardovi Sulíkovi to oznámil e-mailom samotný Slávik.

Stavebníkom komplikoval život

Združenie domových samospráv malo podľa ministra nezmyselnými podmienkami a požiadavkami zdržiavať proces výstavby a spôsobovať problémy developerom. Minister preto podal koncom januára trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR.

„Napísal mi, že už prestane dávať tie nezmyselné podnety, ktoré stovkám stavebníkov komplikujú život,“ spresnil Sulík. Mail vníma ako prvý pozitívny signál. „No uvidíme, či to nezostane len na papieri,“ dodal.

Nebudú sa zapájať do správnych konaní

Zároveň opätovne vyzval všetkých, ktorí majú so Slávikom negatívne skúsenosti, aby ho kontaktovali. „Chcem odkázať všetkým poctivým podnikateľom, ak ešte budú mať problémy, nech mi pokojne napíšu na známu adresu [email protected],“ uzavrel Sulík.

Marcel Slávik podľa ministerstva v maili tvrdí, že „vzhľadom na masívnu mediálnu antikampaň sa do správnych konaní zapájať nebudeme, čo bude vylučovať aktivity združenia ako účelové a šikanózne“.

Viac k témam: stavebné povolenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Slávik poslal Sulíkovi e-mail, stavebníkom už nebude robiť problémy © SITA Všetky práva vyhradené.

Alpha medical sa mení na Unilabs Slovensko

Auto prešlo na moste náhle do protismeru, zrážka vozidiel ochromila celú premávku (foto)