in

Pamätáte si na Juana zo Skrytej vášne? Čaká dieťa so Slovenkou!

FOTO: Televízia Markíza
FOTO: Televízia Markíza

Hviezda seriálu skrytá vášeň Mario Cimarro, pre slovenské diváčky najviac známy ako atraktívny Juan, čaká dieťa so svojou snúbenicou zo Slovenska. V časoch kedy bol seriál vysielaný u nás bolo azda každé dievča zamilované do mužného Kubánca. Jeho seriálovou partnerkou bola krásna Norma.

Mario už oslávil 50 rokov a za svoju partnerku si vybral pôvabnú Slovenku Bronislavu Gregušovú, ktorú už svojho času požiadal o ruku. Mario bol pritom v rokoch 1999-2006 ženatý za populárnu venezuelskú herečku. Tú poznáme zo seriálov ako Sladká Valentína (tu hrala hlavnú postavu Valentínu), no i z La Tormenta: Pokušenie lásky.

FOTO: Doma

FOTO: Doma

 

Seriálový Juan s ňou však nemal dieťa, to mu porodí až Broňa, ktorá sa ukázala aj v Miss Slovensko 2015. O 20 rokov mladšia Bronislava je do Maria zamilovaná a spoločne žijú v zahraničí. Vďaka tomuto vzťahu sa mala možnosť zoznámiť i s ostatnými hviezdami Skrytej vášne, či navštíviť známu haciendu. Populárny seriál z roku 2003 si získal srdcia divákov najmä vďaka sympatickým hercom, napínavým scénam a chytľavej kolumbijskej kultúre. Skrytá vášeň sa teraz po rokoch vracia opäť so svojim pokračovaním, pričom hlavné postavy zostávajú obsadené rovnako ako v prvej úspešnej sérii.

FOTO: JOJ
FOTO: JOJ

 

 

Slovenskí hokejisti do 18 rokov podľahli v príprave Čechom, tréner Feneš hľadá najvhodnejšie typy na majstrovstvá sveta

Majetkové priznanie podalo viac ako 1300 slovenských sudcov, preveria ich kontrolné komisie