Niké Športovec mesiaca podporí z Fondu pre budúcnosť športu talentovaného športovca!

2.2.2021 (Webnoviny.sk) – Skvelá správa pre športovcov! Je tu anketa Niké Športovec mesiaca.

Anketu Niké Športovec mesiaca prináša stávková spoločnosť Niké v spolupráci s RTVS. Každý mesiac bude odborná porota, ktorú tvoria športoví novinári i odborníci, sledovať výkony i výsledky slovenských športovcov. Na konci mesiaca vyberú toho najlepšieho, ktorý získa prestížny honor Niké Športovec mesiaca.

“Sme hrdí na to, že sme sa stali partnermi ankety Niké Športovec mesiaca. Vďaka tomuto projektu chceme vyzdvihnúť výborné výkony našich športovcov a aj takýmto spôsobom ich motivovať k skvelým úspechom,” prezradil generálny riaditeľ Doc. Ing. Otto Berger Csc.

Novinka pre ocenených športovcov

Anketa Športovec mesiaca sa vracia po ročnej pauze. Spojenie s novým hlavným partnerom otvára pre ocenených laureátov úplne iné možnosti. Hovorí Ing. Roman Berger: “V prvom rade oceňujeme úspechy športovcov. Zároveň ale dostanú možnosť prostredníctvom nášho projektu Fond pre budúcnosť športu vybrať si niekoho zo svojich nasledovníkov, ktorého naša Niké odmení grantom. A možno o pár rokov sa práve tento talent stane novým Niké Športovcom mesiaca.”

Fond pre budúcnosť športu pritom založila Niké vlani počas prvej vlny koronakrízy s cieľom pomôcť športovým nádejam v ďalšom napredovaní. Do Fondu už Niké prispela čiastkou viac ako 500.000 eur. Z tejto sumy už rozdelila takmer 300.000 eur medzi 160 žiadateľov.

Novinka pre športových fanúšikov

Nové možnosti však v ankete Niké Športovec mesiaca budú mať aj športoví fanúšikovia. “Niké je stávková spoločnosť a už 30 rokov ponúkame Slovákom množstvo zábavy. A zábavu prinášame športovým priaznivcom v súvislosti s Niké Športovec mesiaca na našich sociálnych sieťach Facebooku a Instagrame.  Tipnúť si môžu, kto sa stane víťazom za daný mesiac a vyhrať môžu zaujímavé ceny,” dodal výkonný riaditeľ Niké.

Návrat ankety víta aj Marcel Merčiak

Anketa o najlepšieho Športovca mesiaca  sa vracia po ročnej odmlke. Jej návrat privítal aj známy športový komentátor a tvár ankety Niké Športovec mesiac Marcel Merčiak.

Myšlienka pravidelnej ankety o Športovca mesiaca sa zrodila pred šiestimi rokmi. Od marca 2015 bola realitou až do prestávky, ktorú vlani nielen v športovom živote, ale v celej spoločnosti spôsobil koronavírus. Sme radi, že po obnove športového diania je anketa späť. Budeme ňou mapovať vrcholné domáce a medzinárodné súťaže s účasťou našich najlepších reprezentantov v celom roku, ktorý je napriek pretrvávajúcim problémom nesmierne bohatý na veľké športové podujatia. Verím, že každý mesiac bude kandidátov na ocenenie Niké Športovec mesiaca čo najviac,” dodal.

Informačný servis

Viac k témam: anketa, Niké, Niké Športovec mesiaca, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Niké Športovec mesiaca podporí z Fondu pre budúcnosť športu talentovaného športovca! © SITA Všetky práva vyhradené.

Rakúsko sprísňuje podmienky pre pendlerov, zvyšuje aj pokuty za porušenie pandemických opatrení

Z bratislavských ulíc zmiznú stovky reklamných plôch a mesto získa aj miliónový doplatok za nájomné