Natália Lopašovská sa preslávila v šou farma a Dominiku Šimovú môžu diváci televízie Markíza poznať z relácie Survivor. Obe tieto markizáčky si k sebe našli cestu a sú už nejakú dobu najlepšími kamarátkami. Ich dobrý priateľský vzťah sa prejavil najmä na sociálnych sieťach, kde často postujú spoločné reels či ďalší obsah, ktorý sa stáva čoraz viac populárnejším.

Práve Dominike prišla správa, ktorá obsahovala nahú fotografiu oboch dievčat.

„Narazil som na Twitteri na nejaký účet, čo mal pridanú tvoju nahú fotku s tou kamoškou. Keď som k tomu napísal, či o tom vieš, tak si ma asi zablokovali, pretože to už nemôžem nájsť. Vieš o tom? Alebo o niekom, kto tú fotku mohol mať a pustil to na net?” napísal Dominike jej fanúšik s tým, že ju chce na danú fotografiu upozorniť.

Dominika ale celú situáciu vysvetľuje. Fotografia je urobená prostredníctvom umelej inteligencie. „Akože je to v pi… Moje nahé fotky na nete fakt neuvidíte, ale teda fejky po novom áno,” vyjadrila sa Dominika s tým, že skutočné nahé fotografie neexistujú.

„Zostala som z toho ale taká, že ty kokos. Proste mne to poslal môj sledovateľ s tým, že to našiel na Twitteri a myslel si, že ja som niekomu poslala našu nahú fotku a niekto to pustil von. Proste to, že v dnešnej dobe už nemôžeš veriť ani tomu, čo vidíš. Je jedna vec, keď si ľudia sami sebe dajú fotku do nejakej AI appky, napríklad ako teraz fičia 90. roky. A je druhá vec, keď si niekto screenshotne reelsko, vyzlečie ma a pridá si to niekde bez môjho povolenia,” zhodnotila šokovaná Dominika. Jej zhodnotenie priniesol portál Topky.sk