Naď: SaS a Za ľudí chcú uvoľňovať opatrenia, ale pandemická komisia to neodporúča

4.2.2021 (Webnoviny.sk) – Koaličné strany Sloboda a Solidarita (SaS) a Za ľudí chcú uvoľňovať opatrenia, čo je proti názoru pandemickej komisie a konzília odborníkov.

Viac o téme: Koronavírus

V budove Národnej rady SR to vo štvrtok médiám povedal minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO). Podobný názor, ako majú odborníci, podľa jeho slov zastávajú aj premiér Igor Matovič (OĽaNO) a minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽaNO).

Naď tiež ozrejmil, že o zrušenie rokovania vlády, ktoré bolo naplánované na stredu 3. februára o 21:30, požiadali minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová (Za ľudí).

Doplnil, že vláda by mala vo štvrtok prijať uznesenie, na základe ktorého by začal na Slovensku od 8. februára platiť COVID automat a do škôl by sa vrátili niektoré ročníky.

Viac k témam: Koronavírus, minister hospodárstva SR, minister obrany SR, minister zdravotníctva SR, pandemické opatrenia, premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Naď: SaS a Za ľudí chcú uvoľňovať opatrenia, ale pandemická komisia to neodporúča © SITA Všetky práva vyhradené.

Česko uvoľňuje opatrenia EC vlakov, budú vedené do Prahy

Doležal sa pridal k iniciatíve Súlika. S diaľničiarmi našli projekty, ktoré „zdržal“ Slávik