Medzimestské autobusy v okresoch Dunajská Streda a Galanta budú premávať ako medzi sviatkami

31.1.2021 (Webnoviny.sk) – Prímestské autobusy v okresoch Dunajská Streda a Galanta budú od pondelka 1. februára až do odvolania jazdiť ako medzi vianočnými a novoročnými sviatkami. Nebudú tak premávať spoje označené značkou X27. Dôvodom je dočasný pokles počtu práceschopných vodičov autobusov dopravcu SAD Dunajská Streda.

Viac o téme: Koronavírus

Na území ostatných okresov Trnavského kraja premávajú prímestské autobusy aj naďalej podľa prázdninových cestovných poriadkov. Župa je však podľa vyjadrenia odboru dopravnej politiky Trnavského samosprávneho kraja pripravená flexibilne reagovať a upraviť tento režim podľa požiadaviek cestujúcej verejnosti, najmä v prípade návratu žiakov a študentov do škôl.

Aktuálne informácie a cestovné poriadky sú verejnosti k dispozícii na webových stránkach a profiloch na sociálnych sieťach župy i jej troch zmluvných dopravcov, ARRIVA Trnava, SAD Dunajská Streda a SKAND Skalica.

Viac k témam: autobusová doprava, cestná premávka, karanténa, Koronavírus, pandemické opatrenia
Zdroj: Webnoviny.sk – Medzimestské autobusy v okresoch Dunajská Streda a Galanta budú premávať ako medzi sviatkami © SITA Všetky práva vyhradené.

Projekt Populair upozorňuje športovcov, mali by pred svojimi aktivitami zvažovať aj kvalitu ovzdušia

Polícia v Budapešti rozohnala demonštráciu za otvorenie gastronomických prevádzok