Medzi Sencom a Trnavou sa zrazili dve škodovky, v Octavii našli aj rôzne vysielače a rušičky (foto)

4.1.2021 (Webnoviny.sk) – Čelná zrážka dvoch vozidiel medzi Sencom a Trnavou si vyžiadala štyroch ťažko zranených. Ako informovala bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, na diaľničnej ceste zo Senca v smere do Trnavy sa v nedeľu večer čelne zrazili dve autá značky Škoda.

“Podľa doterajších informácií z miesta dopravnej nehody viedol vodič bez vodičského oprávnenia Škodu Octavia, pričom sa pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu auta a nesledoval situáciu v premávke, následkom čoho prešiel do protismeru, kde prišlo k zrážke so Škodou Superb,” uviedla polícia. Pri nehode sa ťažko zranili štyri osoby, ktoré záchranári previezli do bratislavských nemocníc. U oboch vodičov bol nariadený odber krvi.

Pri dokumentovaní dopravnej nehody policajti vo vozidle Škoda Octavia našli a zaistili veci pochádzajúce z drogovej trestnej činnosti, ale aj rôzne vysielače a rušičky. “Podozrivý materiál bol nájdený a zaistený aj u jedného z vodičov priamo v nemocnici. Podozrivé vrecúška s bielou kryštalickou látkou a zložená bankovka s neznámou látkou boli zaslané na expertízne skúmanie,” dodáva polícia.

Seneckí dopravní policajti objasňujú okolnosti dopravnej nehody, bratislavskí policajti vyšetrujú podozrenie z drogovej trestnej činnosti. Škoda spôsobená dopravnou nehodou bola predbežne vyčíslená na 15-tisíc eur.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Medzi Sencom a Trnavou sa zrazili dve škodovky, v Octavii našli aj rôzne vysielače a rušičky (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Finančná správa bude s tajnými objednávkami pokračovať, pokúsi sa ich však obmedziť

Správu štátnych hmotných rezerv čakajú zmeny, procesy sa zjednodušia a urýchlia